Мила русалка

Описання ігри Мила русалка: Мила русалка
В одному прекрасному Підводному Царстві, кілька років тому сталася неймовірна історія любові, русалки з її обранцем, принцом русалок із сусідньої держави в онлайн грі. Вони вже тоді знали, що поспішне рішення про весілля, було мудрим кроком з щасливих доль, дозволили зустріти, власну справжню вічну любов. Правда, скороспішним було воно, лише для двох родин, з тих пір не припиняють сваритися. Молодята оселилися в окремо Підводному палаці, наповнивши всю обстановку в цьому величезному і вологому будинку, атмосферою чудотворної любові. Тієї самої, від якої незабаром з'явилася на світ чудова дівчинка, чарівне створіння, яке є головним персонажем цієї славної гри милою русалки. Крихти зможуть подружитися з найкрасивішою маленької русалонькою, яку вони тільки коли-небудь бачили! Головна героїня гри, не залишить байдужим жодне дитяче серце, повне ніжності до незвичайним казковим істотам з торсом дівчат, і хвостиком з блискучою чешуйкою, замість пари ніжок, а так само і дітям, народженим від даних міфічно привабливих створінь!

У грі безліч категорій, що дозволяють зробити напрочуд прекрасний образ малюка. Навіть очі цієї лапочки, цілком можуть змінити власний відтінок, при бажанні учасниць гри. Вже кому як не маленьким чарівним волшебницам, бути в курсі останньої моди великих Підводних Королівств! Треба відразу зауважити, що кожен вибраний елемент гри русалок, включаючи нові вічка, перетягується на головного персонажа, за допомогою здійснення захоплення даних частинок, з допомогою затиснутої клавіші, самої звичайної комп'ютерної миші. Тут є не тільки різні забарвлення хвостиків і купальників для чарівної головною крихти гри. У додатку дівчатка знайдуть набагато більше цікавих моментів!


Кожен відділ ігри, стає одкровенням. Там цілком можливо вибрати прикрасу для волосся чудесного дитинку, а так само деякі ювелірні підводні вироби, що дозволяють прикрасити ідеальним чином, розкішний хвіст. До того ж, непогано б підібрати найкращий відтінок волосся і зачіску для чарівної дочки русалки! Якщо говорити про звуковому супроводі казкової гри, його можна вимкнути, якщо клацнути мишкою по відповідному значку, що знаходиться на екрані. Тільки ось, звуку і так практично немає, просто булькання, тихий та спокійний, і то, лише в момент вибору потрібного елемента і піднесення його до героїні гри про милу русалку!


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"