Лисичка

Описання ігри Лисичка: Лисичка
Гра лисичка дозволить крихіткам здійснити знайомство з одним чарівним створінням. Ця чарівна красуня у рудій шубці, проспала до зимового часу року. І зараз ця прокинулась Снігуронька. А багатьом дітям відомо, як самолюбні всі звірята, пов'язані з нею до одного і того ж сімейства. Тому варто враховувати той факт, що красуня ця, дуже себе любить. І, треба сказати, є за що. Сьогодні учасниць гри дарований розробниками цього додатка прекрасний шанс, продумати цілком і повністю, образ цієї рудої спокусниці. Адже, якщо вона проспала до зимушки-зими, тепер вона ще дуже довго не засне. А це означає тільки одне – потрібно змінити імідж, щоб шокувати всіх, власною красою! Напевно малятка допоможуть героїні гри, як ніхто інший! До того ж, відразу потрібно сказати, що колір очей маленької лисиці, цілком можна змінити на інший, якщо буде таке бажання.

Ну, а оскільки, більшість крошечек, зайшло в гру, для кардинальних змін у житті милого звіра, слід скористатися всіма можливостями, щоб соня провела пору власного неспання в казковому лісі, як можна гарніше. Можливо, варто поекспериментувати з усіма оздобами та елементами зовнішнього вигляду, з якими тільки можна! І тоді, «модернізована модель лисички», з'явиться перед очима учасниць гри. Так, вона та сама, з радістю повертится перед люстерком, щоб зрозуміти, чи подобаються їй, настільки сильні зміни, або, все ж, немає. Звичайно ж, будь-якій дівчинці не захочеться засмучувати таке миле і невинне створіннячко. Не варто забувати, що у грі для дівчаток, так само можна спробувати змінити відтінок шерсті, і постаратися зробити так, щоб чарівному звірку, стало ще тепліше, підшукавши для миловидного тварини, крім його помаранчевої шуби, спеціальні і дуже теплі, елементи одягу.


Може тоді, їй стане жарко, незважаючи на холодну пору року, і вона зможе здійснювати, спокійні прогулянки по чарівній лісовій зоні. Простори для творчості, які виявлять крихітки в даній грі, здивують, навіть тих дітей, яким доводилося бачити, багато віртуальних ігор, на зразок цієї. І немає нічого дивного! Видно, що ця якісна гра з неймовірно милою графикою, зроблена на совість. Так що, варто знайомитися з головною героїнею, яка теж, поки що ще не виросла. У грі лисички час пролетить непомітно, і кожна дитинка, зможе створити новий образ. Адже у віртуальних іграшках, створених в стилі одевалок з лялечками, бували багато хто з учасниць. А за подібними віртуальними перетвореннями, явно спостерігали, далеко не всі крихти. І тим більше, не брали в них, безпосередньої участі!


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"