Втеча Стикмена з в'язниці

Описання ігри Втеча Стикмена з в'язниці: Втеча Стикмена з в'язниці
Так, він з в'язниці особливо суворого режиму. І це налякало учасників гри про втечу Стикмена з в'язниці? А може бути, вони стануть більш розсудливими, коли зрозуміють, що саме їм доведеться виступати в ролі злочинця, за яким уже маса серйозних порушень. А що роблять злочинці, що перебувають у подібних, особливо суворих камерах багато років? Ну, або хоча б рік? А головний герой гри, спокійно пробув кілька років за ґратами. Звичайно ж, безглузді і легковажні спроби вчинити втечу, не могли б привести до успіху. Безліч озброєних з ніг до голови охоронців, а так само електричні паркани та загони сторожових собак, можуть зупинити, кого завгодно. Але у будь-якого ув'язненого, існує завжди в голові бажання розробки особливого плану втечі. Тільки потрапивши в цю серйозну в'язницю, головний персонаж гри для дівчаток став розробляти, план за вчинення втечі.

І ось настав той самий прекрасний день, коли він готовий привести власний план в дію. Учасникам доведеться допомогти йому, щоб злочинна особистість, обійшла всі перешкоди цього тюремного куточка пекла, не будучи спійманої. Необхідно знаходити заповітні ключики, здійснюючи спроби уникнути тюремного ув'язнення. І хто ж тут найхоробріший? Ця гра зроблена, як платформер. У тому разі, якщо учасникам шляху, не потрібна буде мелодія, її можна вимкнути, скориставшись специальною кнопочкою, що знаходиться внизу, для цього, натиснувши на неї клавішею звичайної комп'ютерної миші. Отже, оскільки гра ця 2Д, звідси можна зробити висновок, що відчуття учасників, будуть відповідними. Вже в стрибку героя, здається, що сам біжиш по тюремним кам'яних плитках.


Так, цей ув'язнений блондин в блакитний шапочці, намальований в мультяшному стилі, але суворість сюжету гри, підказує, що він не так вже й нешкідливий, якщо не висловлюватися про хлопчину, ще гірше. У будь-якому випадку, хочеш, не хочеш, але доведеться виступати в ролі людини, що відноситься халатно до законів країни і до життя інших людей. У грі для дівчаток про Стикмена і його втечу з в'язниці панує, цілком очікувана атмосфера. Головному герою належить ловити свіжі батони, даруючи йому додаткові бали, по дорозі. Отже, кому вдасться обдурити найсуворішу тюремну систему? Знаходяться зараз біля екранів сміливці, здатні на перевірку власних сил, в такому нелегкому випробуванні? Напевно, будуть такі дітлахи, яким захочеться відчути себе по ту сторону барикад, так сказати. Тому, прапор їм в ручки і побажання удачі, яка їм тут явно стане в нагоді.


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"