Шоколад

Описання ігри Шоколад: Шоколад
Гра про Шоколад спонукає до одного веселого процесу! Але тільки, на віртуальних землях. Адже всім відомо, що проробляти подібні штучки з справжньою їжею в реальному житті – гріх. Як би те ні було, для проходження цієї гри, дітям доведеться позбавлятися від шоколаду, навіть якщо дуже не хочеться цього робити. Давно мріялося розквитатися з ласощами? Причому, не стільки за зайві сантиметри на талії, скільки за те, що його всі люблять, а учасники не відчувають до нього, настільки теплих почуттів? Що ж, схоже, це зоряний час всіх дітлахів, які прийшли сюди, з особистих мотивів! Нарешті, ласощі більше не буде дратувати погляд, і говорити про неї, теж стануть менше! Для того щоб суть головного задуму, як і його зміст, була досягнута, доведеться гарненько подумати, яким чином зробити так, щоб всі солодощі, нехай і дуже красиві, так ваблять, зникли з екрану ігри для дівчаток.

А як це робити, рівень за рівнем, доведеться розбиратися і вирішувати, самим малюкам. Можливо, крихти в кроці від рішення. А може бути, залишилося ще менше одного кроку. Існує можливість діяти швидше? Тоді учасникам гри, пора натиснути на газ сильніше! До речі, в цій іграшці, всього дванадцять рівнів. І, відповідно, зовсім не факт, що надалі вона буде здаватися, настільки ж легкою, як з самого початку. Як би те ні було, якщо вже зважилися стояти до кінця, то доведеться здійснювати це, як можна швидше, з усіх сил! Ця гра боїться справжніх переможців, набагато сильніше, ніж можна собі уявити. Саме від цього, варто прийти з впевненим особою, і закінчити дванадцятий рівень гри, з ідентичним виразом обличчя. І це краще, ніж шоколадна фабрика!


Тут, взагалі, краще всіх місць зберігання та виробництва шоколадних блаженств, у Всесвіті. Можливо, у когось, гра і пробудить апетит. Добре, якщо діти відмовляються їсти просто так. Але, оскільки, в сучасний час, не рідкісна проблема дитячого ожиріння, слід відстежувати питання. Той самий, чи можна грати деяким дітям, схожі іграшки? Але зараз, створивши свій власний завод з ласощами, доведеться їх ж розстрілювати, відразу після створення. У грі для дівчаток Шоколад, саме так і будуть протікати події. Але головне не згадувати фразу «Усіх не переб'єш». Не будує налаштовувати себе споконвічним чином, на невдачу. Тепер залишається побажати ребяткам удачі і, безумовно, приємного апетиту!


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"