Знайди зірки Рапунцель

Описання ігри Знайди зірки Рапунцель: Знайди зірки Рапунцель
Якщо ти відрізняєшся уважністю і багатьма талантами, тоді знайди зірки Рапунцель. Це не голослівне твердження, що далеко не кожному відвідувачу вдається зробити пропоноване дію з першого разу. Однак перевірити свої можливості надається абсолютно кожному. Власне кажучи, ігри для дівчаток створювалися саме з такою метою. Подивившись на меню гри про Рапунцель, можна відразу зрозуміти, що мова піде про дивовижну пригоду. Тут ви побачите головну героїню, яка оповила своїми волоссям нареченого. Принц виглядає дещо злякано і невдоволено.

Що сталося між цими чудовими людьми, - ми поки не знаємо, однак в процесі проходження першого рівня, напевно, нам це повідомлять. Праворуч ви можете спостерігати три збільшувального скла, поряд з якими є написи. Вам необхідно натиснути на другу функціональну клавішу. Після цього ми побачимо, як на екрані з'явиться перша картинка. В принципі, знайти зірки не складно, однак Рапунцель пропонує зробити це на швидкість.


Наша команда не сумнівається в ваших талантах, тим не менше це необхідно довести на практиці. У вашому розпорядженні буде матися лупа, завдяки якій можна багаторазово наближати будь-який предмет. Праворуч від вас розташований таймер відліку, де можна стежити за витраченим часом. Трохи нижче є номер прохідного рівня. Унизу розміщено ряд тих речей, які потрібно розшукувати на репродукції. Якщо тобі сподобалася наша ідея, тоді знайди зірки Рапунцель прямо зараз!


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"