Три малюка

Описання ігри Три малюка: Три малюка
Ми приступаємо до створення інструкції, яку вимагає від нас гра - три малюка. Що ж це таке, поцікавитеся ви. Давайте спробуємо в небагатьох словах розповісти, що і до чого в даному розважальному додатку. Звичайно, всі ігри для дівчаток не так вже і складні для розуміння, і в принципі, розібратися в них зможе практично кожен, не докладаючи особливих зусиль. Але все так, коли є під рукою коротка довідка, ми відчуваємо себе більш впевнено. Догляд за малюками, це дуже відповідальне і серйозне заняття, і кожна дівчинка повинна це дуже добре розуміти.

Адже ляльки та інші вироби з виробничих матеріалів, абсолютно не є навіть трішки схожими на те, що являє собою справжня гра - три малюка. В авторській задумом сюжету, вам потрібно буде піклуватися про трьох чудових дітей, які самі по собі не тільки милі й привабливі, але і надзвичайно цікаві!


Всі діти володіють якимись незрозумілими рисами характеру, зачаровують і роблять беззбройними перед ними дорослих, сильних представників роду людського. Ця таємнича особливість відіграє певну роль і в нашому випадку. Постарайтеся зробити так, щоб всі діти були доглянуті, ситі і чисто вимиті. Ми не сумніваємося, що гра - три малюка доведеться вам до душі, і ви будете дуже щасливі в суспільстві її головних героїв!


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"