Енгрі Берс 2

Описання ігри Енгрі Берс 2: Енгрі Берс 2
Дорогі відвідувачі сайту! Чи знаєте ви, що ігри Енгрі Берс 2 є абсолютно безкоштовними? Більш того, їх сюжет в корені відрізняється від усіх попередніх версій пригоди. Справа в тому, що сьогодні ми будемо битися з величезною юрбою страшних зомбі, які вирішили атакувати злих пташок. Безумовно, це їм вдасться тільки в тому випадку, якщо гра Angry Birds не будуть повноцінно обслуговуватися нами. Але адже саме для цих цілей ми знаходимося на цій сторінці!

Тому, давайте зберемо всі свої сили, щоб ігри - Енгрі Берс 2, принесли нам не тільки задоволення, але і славу. Чому ж кожна людина зможе виділитися в процесі проходження місії? Питання, яке вас так турбує, відпаде сам собою буквально через кілька секунд після того, як ви запустите перший рівень гри для дівчаток. Відразу ж велика кількість зомбі почне атакувати вашу фортецю.


З боку захисника території є залізниця, завдяки якій ми будемо відображати атаки. Активувати гармату можна за допомогою лівої кнопки комп'ютерної мишки. Нехай кожен гравець упевниться в унікальній задумом, яку так успішно реалізував автор програми. Бажаємо всім, хто читає статтю гри Енгрі Берс 2, чудового відпочинку та гарного настрою!


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"