Про лабіринт

Описання ігри Про лабіринт: Про лабіринт
На підставі пригод для дівчаток була створена гра в лабіринті, в якій головну героїню запросили брати участь у змаганнях зі стрибків на лижах з трампліна у високогірних вершинах Карпат. Перша особа прийняла запрошення і тепер займається посиленими тренуваннями, щоб відстояти титул кращого гірськолижника серед монстрів-дівчат. А на те, щоб привести себе в дивовижну дівчинку, і у неї, милі крихти не вистачає часу, тому, вона так потребує вашої допомоги і кмітливості, дуже постаравшись, ви впораєтеся з поставленим завданням. Тут звучить приємна музика, яка надає учасникам заряд енергії і інтерес.

Приступаючи до завдання, крихти відразу ж визначатися, що їм треба зробити, тому що з правого боку екрані вони побачать табло з розташованими на ній татусями. У них розсортовані і вкладені предмети за їх призначенням. Дівчаткам слід лише, вправно орудуючи мишкою, витягати з кожного файлу те, що вони вважають необхідним для головної героїні гри. Спочатку прикрашаємо головку різнобарвно розфарбованими локонами. Це тільки півсправи. Далі крихти підбирають самий чудовий наряд. І це ще не все. Персона має бути найчарівнішою, тому взуття підходять шкіряні чобітки з хутряною опушкою, також одягаємо на ручки муфточку з хутра, щоб сміливої лижниці не замерзнути.


І наостанок задовольняємо бажання першої леді ігри, поміщаючи корону з льоду на чарівну голівку і прикрашаємо біжутерією миле створіння, на одному вусі якій висить сніжинка, а на іншому бурулька. Укладає процес вибір кольору шкіри особи. З цим теж впоралися. Незмінний талісман удачі – пухнастий слоник з шапкою з натурального хутра на голові в обов'язковому порядку повинен завжди йти за своєю господинею, приносячи їй успіх і перемогу у всіх змаганнях. Онлайн гра про лабіринт представлена барвистою гамою кольорів та цікавою графікою, в неї може розважатися хто завгодно.


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"