Ферма ігри онлайн.


Ігри категорії «ферма», безсумнівно, сподобаються любителям жанру «бізнес». Ви почнете свою кар'єру з самого звичайного фермера і у вашому розпорядженні буде кілька грядок і купа старого інвентарю. Вирощуючи найпростіші овочі, ви зможете заробити трохи грошей на насінні більш дорогих культур, більше ґрунту для нових грядок і домашніх тварин.

Ігри-ферми складаються з численних рівнів, для проходження яких потрібно буде або зібрати строго певну кількість товарів і продуктів, або заробити встановлену суму грошей. На зароблені гроші ви зможете купувати насіння самих екзотичних рослин, будувати заводи з переробки якогось продукту в корисний товар.

Наприклад, робити з овечої вовни нитки і тканини, а на швейному заводі - виготовити гарні сукні і блузочки. Стануть доступні різноманітні промислові заводи та будівлі: курники, корівники, молочні заводи з виробництва сиру і масла, кондитерські, ткацькі фабрики та багато іншого. Печіть торти та здобні булочки, збивайте молоко в ніжні полуничні йогурти, розводьте свиней і відправляйте їх на бійню. На виконання завдань час обмежено, тому прагнете витрачати гроші в першу чергу на поліпшення вашої ферми.

Відремонтуйте комбайнер, щоб прискорити процес збору врожаю, найміть помічників. Розвивайте свій бізнес до промислових масштабів і станьте кращим фермером в сільськогосподарській галузі!

Грати в ігри ферма онлайн.