Інтелектуальні ігри онлайн.


Хто ви-любителі інтелектуальних флеш ігор? Якого розміру у вас голова, кругла-вона? Напевно у вас в столі 3-4 диплома про вищу освіту, і ваша улюблена книга-великий тлумачний словник. Дуже раді, тому що цей розділ ми підготували саме для вас, запрошуйте швидше друзів і знайомих академіків, змагайтеся скільки душа забажає. У цьому розділі ви знайдете ігри для розвитку інтелекту онлайн. Кожна інтелектуальна гра надає свій ефект і тренує різні аспекти розуму, такі як увага, пам'ять, швидкість і гнучкість мислення, і т.д. Тренування мозку приносить реальний ефект. Відпочивайте, грайте безкоштовно, заодно покращуючи свої інтелектуальні здібності. Ігри розвиваючі розум і розумові здібності, вони ж ігри на інтелект, вкрай корисні для власного розвитку людини швидкість мислення, логічне мислення, людина швидше і ефективніше знаходить вирішення поставлених завдань, що дуже корисно в сучасному світі.

Крім саморозвитку, інтелектуальні ігри допоможуть з користю провести час безкоштовно. Коли нудно і нема чого робити на роботі, можна відпочити і з користю провести час онлайн. Наша колекція весь час поповнюється новими цікавими інтелектуальними іграми для всіх віків, включаючи школярів, дітей і дорослих.

Вважаєте, що ваш IQ - ваша особиста гордість? Добре, перевірте це на практиці. І бажано прямо зараз. У розділі «Інтелектуальні ігри» можна знайти справжні шедеври. Перевірте всі найцікавіші навики: уважність, логіку, реакцію. Прийшов час ДУМАТИ!

Як щодо того, щоб спробувати себе в ролі керівника. Керуючого фермою. Вчасно збирайте продукти, які виробляються на вашій фермі, продавайте їх, отримуйте прибуток, вкладайте гроші в нові споруди. Виконуйте завдання і доведіть, що здатні керувати. Захоплююче, цікаво і ... може це якось згодиться вам у реальному житті?

Здається, ситуація більш ніж смішна. Козу треба перекласти з одного берега на інший. Але по дорозі чекають сотні перешкод! І тут без вашої здорової логіки і кмітливості ніяк не обійтися. Доведеться подумати, перш ніж вирішити цю, здавалося б, легку задачу.

Пограбувати віртуальний банк? Погодьтеся, тут без інтелекту не обійтися. Інакше вас відразу затримають. Будьте розумнішим і хитрішим. Спробуйте свої навички в грі «Пограбування банку».

Грати в інтелектуальні ігри онлайн.