Кульки і дельфін

Описання ігри Кульки і дельфін: Кульки і дельфін
Життя в підводному світі не завжди безпечна, але тут ви зустрінете ціле море пригод. На дні морів і океанів завжди вирує життя, і багато змагаються за територію, видобуток і інші речі. Небезпеки можуть піддаватися практично всі види. Так і цілком невинному дельфіну довелося захищати свою територію від нападу куль, які почали свій наступ. У грі Кульки і Дельфіна вам доведеться допомогти йому в цьому протистоянні і захистити від захаращення землі. Справа в тому, що кулі накочуються поступово, і якщо їх знищити на підльоті, то місце проживання тваринного залишиться чистим. Але таких територій є кілька, так що вам належить пройти кілька рівнів цієї захоплюючої гри, поки не впораєтеся з проблемою повністю. Так що не варто втрачати ні хвилини, а краще швидше відправитися на допомогу постраждалому, щоб проблема не переросла в більш серйозну.

У грі ви будете керувати дельфіном, який бореться проти насуваються з допомогою них же самих. Достатньо лише вибудувати лінію з декількох однаковий, починаючи від трьох об'єктів, як вони тут же зникнуть. Чим швидше будете знищувати, тим менше ймовірність повного захоплення. З кожним етапом гри буде ускладнюватися, так як їх стане більше, і ви можете просто не встигнути під наступом натиском. Маршрут пересування постійно буде змінюватися, тому ви точно не занудьгуєте. На наступних етапах також буде менше одноколірних в ряду, тому потрібно проявити хороші якості влучності, щоб не нашкодити ситуації своїми промахами, адже в такому разі все тільки погіршиться.


Не дивлячись на те, що під час гри кожен раз доведеться виконувати практично одні і ті ж завдання, вона не набридає. Усложняющаяся обстановка зробить її більш напруженою, і якщо ви не зустрічалися з таким жанром ігор, то зможете швидко освоїтися, а потім вже, коли будуть по-справжньому складні завдання ви зможете проявити всю свою техніку. Це досить популярний жанр ігор, і даний варіант виконаний у класичному вигляді з усіма особливостями, притаманними їм. Іноді в грі будуть з'являтися бонуси, які можна зібрати все тими ж пострілами, але потрібно буде швидко реагувати, поки нічого не пропало. Ігри кульок і дельфіна вимагають швидких і точних рішень, тому, тут не час розслаблятися, потрібно швидше допомогти дельфіну, поки його не завалило!


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"