Монополія ігри онлайн.


Монополія - економічна флеш гра, що представляє собою своєрідний бізнес-середовище: все поле гри розділене на безліч секторів, кожен з яких має своє призначення. Учасники монополії по черзі кидають кубик і пересувають фішки по секторах. У цілому, їх можна розділити на дві частини. Так одна частина секторів - це підприємства різної сфери діяльності, спочатку належать державі і підлягають викупу учасниками. Інша ж частина секторів служить для того, щоб допомогти гравцеві або навпаки нашкодити. Сюди можна віднести лотерею, витверезник і багато іншого, наприклад, потрапивши на сектор лотереї, ви зможете виграти грошовий куш, а на сектор витверезника - пропустити черговий хід. Основна мета флеш монополії онлайн - скупити всі компанії і залишити без грошей решту гравців.

Здавалося б, в епоху засилля складних економічних стратегій на будь-який смак, класична гра монополія повинна була давно відійти в минуле. Але ні - вона жива і популярна до цих пір. Про це, безумовно, свідчить той факт, що розробники ігор продовжують створювати нові, вдосконалені версії, як для стаціонарних комп'ютерів, так і для мобільних телефонів. Вважається, що сьогодні по всьому світі налічується більше половини мільярда людей, які регулярно грають в цю гру. Проходять навіть міжнародні чемпіонати найвищого рівня.

Інтелектуальна стратегічна гра з напруженим сюжетом - є універсальним способом переключити думки з однієї сфери в іншу. А це є практично необхідною умовою існування в наш напружений час. Вони зроблені максимально яскравими і запам'ятовуються. Розробники самих останніх версій монополії роблять ставку на візуалізацію. Щоб замість одноманітного розфарбованого поля очам гравців поставали справжні міста з промисловими корпораціями, які потрібно купувати, щоб стати віртуальним монополістом. Це надає грі безумовний інтерес. Адже далеко не кожен гравець має розвинену уяву, щоб повністю включитится в процес ігри і якийсь час жити в пропонованих нею ролях і обставинах.

У цьому і полягає безсумнівна перевага віртуальної монополії перед її настільною версією. Але, не дивлячись на це, деяких любителів оригінальної гри дуже складно змусити переглянути свої пріоритети і вибрати її комп'ютерну версію. Вони залишаються вірні тій грі, в яку грали в далекому дитинстві. А для тих, хто цінує технічні нововведення - цей розділ нашого сайту для вас.

Грати в ігри Монополія онлайн.