Нарди ігри онлайн.


Існує дуже популярна настільна ігра під назвою нарди. Основним завданням гри - є переклад всіх своїх фішок на бік суперника. Дана гра примітна тим, що в ній використовуються спеціальні гральні кістки, від яких залежить результат гри. Так що гравець покладається на фортуну.

Ми представили як класичні нарди онлайн, так і екзотичні, які зустрічаються досить таки рідко. Історія виникнення цієї знаменитої гри до цих пір залишається загадкою, проте точно відомо, що в нарди грали 5000 років тому. Перші знахідки настільної гри були виявлені в Ірані, а так само в Єгипті. У деяких країнах ця гра вважалася містична і використовувалася в астрологічних цілях.

Точного визначення, як ця гра виникла, немає, є тільки легенда, яка розповідає, як індуси захотіли відправити свої знамениті шахи цареві Персії, сподіваючись, що він ніколи не зрозуміє сенс цієї складної гри. Але цар швидко зрозумів, що потрібно робити в цій грі. Більше того, їм була придумана власна гра, яка була відправлена назад до Індії, і над якою індуси билися багато років. Ось так за легендою і з'явилися нарди.

Грати в ігри нарди онлайн.