Новорічні ігри онлайн.


Головні учасники новорічних флеш ігор - це, звичайно, Дід Мороз чи Санта Клаус, за яких вам і потрібно грати. Класичні варіанти таких ігор - це зібрати і розвезти подарунки, але зустрічаються і смішніші реалізації, наприклад, штовхнути Санту оленем так, щоб він потрапив в димохід або битися з прибульцями, які вкрали у Діда Мороза всі подарунки.

Якщо ви хочете зарядитися святковим передноворічним настроєм або просто відчути атмосферу нового року, то вам неодмінно варто заглянути в цей розділ! Тут ви знайдете велику кількість різноманітних новорічних флеш ігор різних жанрів: аркади, квести, онлайн бродилки, пазли, логічні ігри, гонки, приколи та багато іншого - все це з участю наших улюблених новорічних персонажів!

Наприклад, ви зможете допомогти Дідові Морозу або Санта Клаусу подарувати свято людям, розшукуючи втрачені подарунки та виконуючи різні завдання разом з іншими персонажами в захоплюючих флеш іграх.

Щоб обговорити флеш гру, поділитися враженнями, попросити допомоги у проходженні або порадити щось іншим гравцям, скористайтеся зручною системою коментарів, що розташовується внизу під кожною флеш грою в нашому розділі.

Грати в Новорічні ігри онлайн.