Парковка ігри онлайн.


Чи вмієте ви також добре паркуватися на заповненій стоянці як водити? Ось у цих іграх і належить з'ясувати це акуратно, керуючи як маленькими машинками, так і величезними вантажівками, які треба припаркувати не зачепивши нічого поруч і за менший час, щоб побити рекорди інших людей.

Трапляється, що завдання ускладнюється неподатливим управлінням (їзда на великому КАМАЗі - це аж ніяк не те ж саме, що їзда на «Ладі-Калині», з творцями флешок складно посперечатися). Іноді для паркування відведена певна кількість часу, і боротися доводиться не тільки з малою кількістю простору, а й із часу. А якщо взяти під управління катер або яхту, то розумієш: на воді іноді буває так само мало місця, як і на суші.

У цьому ж підрозділі ми розмістили деякі флешки, в яких гравець повинен показати хороше знання правил дорожнього руху. В одній вам доведеться паркувати автомобілі на автостоянці, в іншій - пожежний автомобіль, щоб загасити пожежу, а можливо, вам доведеться евакуювати неправильно припарковані машини з вулиць міста. Ігри парковка хоч досить прості, але надзвичайно цікаві й точно займуть вас не на один вечір, ви навіть не помітите, як пролетить час! А паркувати автомобілі не так просто, як здається, вам доведеться зіткнутися в грі з різними складнощами і, вирішивши їх, припаркувати машину.

Грати в ігри парковка онлайн.