Даша шукає предмети

Описання ігри Даша шукає предмети: Даша шукає предмети
Ігри Даша шукає предмети – це новий напрямок відомої ігрової рубрики. Справа в тому, що наша красуня буде займатися сьогодні дуже цікавим заняттям. Відбулося оригінальне пригода з героїнею ігри Даша слідопит. Одного разу, в осінню пору, вона вирішила пройти на вулицю і погуляти. Її улюбленим місцем завжди залишався ліс, і взагалі, свіже повітря. Цим своїм принципом життя вона ніколи не зраджувала.

У будь-який вільний час, яке у неї виходило покращити, вона намагалася присвятити подорожі на природу. Там, де поле і ліс з'єднуються з людиною, персонаж вийшов подихати чистим, прекрасним повітрям, здатним вселити нові сили для подальшого існування. Отже, ігри Даша шукає предмети, що починаються з простого випадку прогулянки. Але пройшов зовсім невеликий часовий період, як Дарина помітила пропажу тих речей, які вона принесла з собою. Це були різні біноклі, іграшки, квіти, рослини різних кольорів і забарвлень та інші подібні твори мистецтв.


Вам потрібно знайти всі деталі загублених багатств, і принести їх королеві сюжету. Робити це нескладно. Знайшовши потрібну річ, просто клацніть по ній лівою клавішею мишки, і побачите, як з'явиться математичний знак « » з числом набраних відсотків. Що ж, якщо опис гри Даша шукає предмети, вам сподобалося – приступайте до пошуку прямо зараз, отримуючи задоволення!


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"