Пригоди ігри онлайн.


Світ пригод такий привабливий, манить у свої небезпечні подорожі найсміливіших і авантюрних особистостей. Вони однаково підходять для дівчаток і для хлопчиків. В цьому жанрі зібрані ігри бродилки, бійки, аркади, пошук предметів, квести і різні міні головоломки. Але всі ці ігри опинилися в одній категорії неспроста, їх об'єднує одна важлива риса - захоплюючий пригодницький сюжет. У нас є любовні і романтичні історії, детективні розслідування, історії про стародавні артефакти і божества.

Як правило, головні герої таких платформних пригод - це забавні чоловічки, тварини, черепашки, ведмедики, монстрики, ніндзя і багато іншого, на що тільки у творців цих ігор вистачає фантазії. Найпопулярнішими серед дівчаток стали ігри пригоди про тварин, хлопчиків більше приваблюють швидкі ніндзя і смішні чоловічки.

Більшість з підібраних тут ігор є дуже активними і рухливими, де потрібна бігати, стрибати, літати, стріляти, збирати бонуси, монетки і дорогоцінні камені. Але зустрічаються й такі пригоди, де необхідно знайти вихід з кімнати, шукати предмети і застосовувати їх на якісь області, щоб перейти на наступний рівень, вирішувати різні головоломки та пазли для просування по сюжету. Такі пасивні пригоди, як правило, розбавлені красивими анімаційними або відеовставками.

Грати в ігри пригоди онлайн.