Пригоди Жолудя

Описання ігри Пригоди Жолудя: Пригоди Жолудя
Нова гра - Пригоди Жолудя, зможе надовго захопити вас своєю безпосередністю і красою. Адже не випадково багато хлопців не лише школярів, а й студентів, шукають дане додаток в інтернеті. Це по-справжньому унікальне пригода, в якому ви будете грати не одушевленим істотою, але звичайному плодом дерева – жолудем. Звичайно, у грі для дівчаток йому приробили очі, рот і ноги. Але логіка залишається незмінною, так як ми розуміємо суть того, що відбувається.

Отже, у вашому розпорядженні буде цілий арсенал різноманітних методик для того, щоб досягти успіху в пригодах жолудя. Природно припустити, що нам малюк буде подорожувати по лісі або галявині. Управління відбувається за допомогою клавіш-стрілок «Вправо/Вліво». Стрибок здійснюється натисканням пробілу, а стріляти по ворогам можна кнопкою букви «Z».


Пам'ятайте, що опоненти не будуть піддаватися, так як тут б'ються не на життя, а на смерть! По ходу руху у онлайн грі ви зустрінете багато різних грибів. Збирайте їх, так як вони є прототипом бонусних очок. Коли вгорі ви виявите прикріплений білий куб з червоними фігурками – відразу ж розбийте його - у ньому захований сюрприз! Бажаємо вам пройти всі Пригоди Жолудя з повним успіхом, і виявитися кращим гравцем!


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"