Пригоди панди

Описання ігри Пригоди панди: Пригоди панди
Чудове пригода, про якому так мріють всі малюки, включивши Всесвітню мережу, в пошуках радісних ноток, яких ще не було в їх нотних зошитах, прямо перед малятками! Жарти, поспілкуватися із справжнім ніндзя? А в тому випадку, якщо це ще й панда, так-так, милий звір, готовий до будь-яких подорожей і бійок, яке буде всім дітлахам? Звичайно ж, від гри про пригоди панди в захваті не тільки хлопчики, але й дівчатка! Ось таке диво. Але просто крихтах ж може подобатися головний герой? Треба додати, що тут-то і є невеликий «підступ», а вірніше сказати, сюрприз, від творців гри для дівчаток. Адже в неї можна закохатися удвох з кращими дружками або ж подружками! Тут належить безліч чудес бою і складних територій для проходження. У тому випадку, якщо динамічна музика даної гри, абсолютно ні до чого, на поточний момент, учасникам, можна відключити його, легким натисненням руки на клавіатурну кнопочку M.

До речі, на самому початку, цілком можливо, вибрати той момент, з людиною чи хочеться змагатися учасникові, або, може бути, з комп'ютером? Управління в грі просте, так як казочка дозволяє діяти малюкам, включив розважальне додаток, за допомогою клавіатурних стрілок. А ось, управляти обома героями гри, існує можливість, навіть у тому випадку, якщо дитинка включив шедевр без допомоги одного на другий клавіатурі! Адже два милих персонажа можуть рухатися удвох одночасно! Всього лише натиснути на клавішу D, сильно допоможе кожному малюку, який включив гру! Дуже весело, коли обидві панди летять, немов Чорний Плащ з легендарного мультфільму, на крилах ночі!


Тільки от, в грі немає нічних просторів, страшної круглої місяця і красивих зірочок. Тут інші пейзажі, набагато приємніше коварств нічного типу. Вже чарівниця ніч, тут була б зовсім не в тему. Треба сказати, що панда переслідує одну найважливішу мету, яку, відповідно, та учасникам необхідно враховувати. Звірку треба добігти щосили до одного чарівного гуртка розсіяного світла. Лише перший рівень легкий. Далі, як і завжди, за законом розважальних програм Всесвітньої мережі, починається пекельно складна робота учасників гри для дівчаток про пригоди панди онлайн! Всі ці змагання запам'ятаються надовго, справжні битви розуму, фантазії і все, вигаданого розробниками чудової історії. Власне, будь-тут сподобається. Чайок з кавою не пропонують, але це і не потрібно, чи не так?


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"