Гравітація

Описання ігри Гравітація: Гравітація
Сьогодні перед нами відкривається можливість приступити до створення нового слова в науці і техніці. Перед вашими очима гра гравітація. Здогадайтеся, про що піде мова. Якщо ви маєте уявлення про сучасної і класичної фізики, тоді ви, напевно, розумієте суть квантової механіки, а також теорії відносності Альберта Ейнштейна. Так, дійсно, сьогодні перед нашими очима, буде відбуватися щось абсолютно нове і несподіване. Насамперед, хочемо повідомити вам, що один з великих учених нашого часу побудував лабораторію, в якій довгий час досліджував безкоштовні ігри для дівчаток. Сферою його інтересів була саме гравітація і всі наступні функції, які вона носить у собі. Справа в тому, що саме цьому явищу природи належить більшість всіх взаємопов'язаних закономірностей у фізичному світі. Переважна частина видатних умів всіх часів і народів, намагалися розгадати таємницю земного тяжіння, досліджуючи маленькими обсягами, крок за кроком принципи існування всього сущого.

Великий і геніальний творець вищезгаданої системи розуміння світу, перед самою смертю замучився в пошуках «теорії всього». Всі ці факти достовірно відомі, однак ми сьогодні говоримо трошки про інші речі, а якщо бути більш точним, тоді - про гру гравітації. Якщо вам подобаються цікаві факти, то сьогодні можна розповісти вам про те, що в сімдесяті роки 20 століття, один відомий вчений по імені Гребенніков, досліджував цю ж тему, і прийшов до абсолютно неймовірним висновків. Справа в тому, що, перш за все його цікавила можливість подолання сили тяжіння, завжди впливає на тіло. Проте всім відомо, що практично неможливо подолати ці речі, так як вони є вище наших сил. Однак самовпевнений розумник не порахувався з більшістю, і зайнявся своїми ігровими дослідами.


Спорудивши дивовижну лабораторію, він зробив такі висновки, які до цих пір розбурхує уми найвидатніших умів планети. Однак сталося щось, після чого наш герой залишив своє місце вивчення наук, і пустився в незрозуміле втеча. Після цього, якимось дивовижним чином ваш персонаж потрапив сюди, в ці кімнати і зовсім заблукав. Саме в цьому полягає суть пригодницької онлайн ігри. Ми бажаємо вам однозначного успіху і хочемо, щоб ваше проведення часу по-справжньому було корисно і приємно. Постарайтеся не поспішати у грі для дівчат про гравітацію, а робити все з почуттям, толком і розстановкою. Правила досить прості, найголовніше, що вам потрібно, це знайти вихід через численні лабіринти, створені для таких гостей як ви.


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"