Стрибки

Описання ігри Стрибки: Стрибки
По приналежності до жанру представлена вашій увазі Онлайн Гра Стрибки має безпосередній зв'язок з аркадами. Тим не менш, її сюжетна лінія не обійшлася без романтичних почуттів. Головним героєм гри для дівчаток є молодий чоловік на ім'я Боббі. Він має досить специфічною зовнішністю – великий, сильний, з грубими рисами обличчя. При цьому внутрішній світ персонажа гри пригоди цілком і повністю відповідає його зовнішності. Однак, незважаючи на досить грубий характер, виявилося, що Боббі здатний на ніжні і романтичні почуття. Він упродовж тривалого часу відчував почуття сильної закоханості до однієї знайомої дівчини. Варто відзначити, що тут немає абсолютно нічого дивного, оскільки вона була справжньою красунею.

Тим не менш, як це часто трапляється, ця чарівна представниця слабкої статі вже знайшла собі коханого. Вона просто не помічала нашого персонажа і вже тим більше не відповідала на прояви його ігрових почуттів. У неї були закохані багато хлопців, але вона весь час мріяла тільки про одне. Між тим, об'єкт зітхання дівчата, у свою чергу, не мав про неї жодного уявлення, оскільки він був вигаданим супергероєм, персонажем популярної серії коміксів. Необхідно згадати про те, що серед легковажних дівчат досить часто трапляється подібного роду явище – закоханість у вигаданого героя. Згідно сюжетів гри пригоди, супергерой весь час подорожував на ракеті, здійснював божевільні вчинки і багато іншого. Боббі одного разу дізнався про прихильності його коханої. Він вирішив, у що б то не стало, заслужити її увагу і любов. Для цього йому необхідно було стати таким же супергероєм, як і її кумир, буквально перевтілитися в нього.


Головний герой гри зібрав навколо себе цілу юрбу глядачів, охочих поспостерігати за його діями. Однак йому обов'язково знадобиться ваша допомога. Щоб довести коханій всю серйозність своїх намірів, Боббі в грі вирішив використовувати ракету. З її допомогою йому необхідно пролетіти як можна більшу відстань по вулицях міста. Вам необхідно надати йому всіляку допомогу в скоєнні цього вчинку. Для початку персонажа ігри для дівчаток про Онлайн Стрибки слід запустити в повітря, для цього потрібно клікнути по ньому в той момент, коли стрілка на індикаторі потужності знаходиться на максимальній позиції. Позика залишається лише керувати хлопцем в польоті. У вашому розпорядженні є маса бонусів безкоштовної гри пригоди. Вони посприяють тому, щоб він якомога довше протримався в повітрі.


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"