Шахи ігри онлайн.


Хочеться подумати або довести що розумніші комп'ютерних суперників, тоді найстаріша гра - шахи, до ваших послуг. А маючи безліч рівнів складнощів можете встановити оптимальний для себе рівень складності, щоб можна було з задоволенням розслабитися за партією. Історія шахів налічує як мінімум півтори тисячі років.

Шахи з'явилися набагато пізніше шашок, що не дивно: складні правила, фігури різного призначення та «вартості», величезне число тонкощів, в які може виникнути тільки гравець з багаторічним стажем. Саме шахи стали предтечею рольових ігор і стратегій з покроковим режимом бою - елітарного жанру сучасної ігроіндустріі. Прабатько шахів з'явився в шостому столітті в Індії.

Звідти ігра поширилася по довколишнім країнам, а в середині першого тисячоліття в шахи грати стали і європейці. Багатовікове шліфування правил закінчилося зовсім недавно, за історичними мірками - тільки в 19-му столітті. Індійці, араби, китайці та європейці Середніх віків та Відродження насолоджувалися грою, серйозно відрізняється від тієї, що знаємо ми.

Для того, щоб досягти успіху, грати потрібно вкрай вдумливо, прораховувати можливі комбінації, як мінімум на три-чотири ходи вперед. Втім, новачкам і гравцям, які не хочуть досягати гросмейстерських висот, ми можемо запропонувати флеш-шахи з налаштованим рівнем складності.

Грати в ігри шахи онлайн.