Судоку ігри онлайн.


Якщо вам вже сняться цифри, а при їх вигляді відразу шукаєте чи немає повторів, то ви явно захоплюєтеся судоку. В судоку є безліч варіантів вирішення, знайдіть один з правильних. Це ще одна головоломка, придумана японцями і захопила весь світ. І, як це часто буває з японськими іграми, вона вимагає вдумливості, споглядального настрою, бажання спокійно провести час. Не варто грати в судоку на швидкість - ви навряд чи отримаєте задоволення, а помилок зробите, всього швидше, дуже багато. Перед вами - рівностороннє поле з 81 клітинами, у свою чергу розділене на квадрати 3 на 3. В деякі з комірок вже вписані цифри, а перед вами стоїть завдання заповнити цифрами і останні осередки.

При цьому є наступні вимоги: у кожному горизонтальному ряду і в кожній вертикалі цифри не повинні повторюватися (при цьому, оскільки кількість осередків в повній горизонталі і вертикалі - дев'ять, кожна цифра має бути написана хоча б один раз). Крім того, не повинні повторюватися цифри і в кожному квадраті 3 * 3.

Ви можете пограти в гібрид судоку і манджонга, насолодитися японською головоломкою, в якій замість цифр використовуються різнокольорові фігури, і ознайомитися з іншими дивовижними варіаціями. У нас ви знайдете кращі онлайн флеш ігри судоку. Японська головоломка продовжує набирати популярність.

Грати в ігри судоку онлайн.