Таксі ігри онлайн.


Нарівні з мультиплікаційними персонажами, сьогодні героями комп'ютерних ігор є найрізноманітніші машини. Що можуть робити машини? Зрозуміло, змагатися між собою у швидкості. І мова йде не тільки про гоночні боліди. На віртуальні траси виходять мотоцикли, квадроцикли, вантажні фури і ще безліч зразків сучасного автомобілебудування. Але навіть цього розмаїття публіці мало. Вона пересичена і вимагає все нових ігор на автомобільну тематику. Так що розробникам доводиться виходити за рамки гоночного жанру і винаходити щось новеньке. Саме так виник цілий корпус ігор, де гравцеві пропонують виступити в ролі водія таксі. На тлі стандартних гонок ця концепція здасться набагато цікавіше і яскравіше. Хоча б тому, що ігрові завдання кардинально відрізняться.

І якщо вам набридли гонки, а хочеться все-таки ігор, в яких потрібно керувати автомобілем, ігри таксі саме для вас. Які ж ігрові завдання чекають вас тут? По-перше, перевезення вантажів і пасажирів. Завдання ускладнює той факт, що довезти їх до пункту призначення потрібно за певний час. Не встиг - починай маршрут спочатку. Здавалося б, нічого складного. Але рухатися вам доведеться по вулицях великого мегаполісу, при цьому скрупульозно дотримуючись правил дорожнього руху. Ви повинні знайти своє місце на заповненому машинами шосе, об'їжджати пішоходів, стояти на світлофорах, керуватися у своєму пересуванні вуличними знаками. І при цьому зберегти швидкість, потрібну для того, щоб вчасно доїхати в кінцевий пункт.

Ще одна розвага з ігор про таксі - пошук місця, на якому ви припаркуєте свою машину. Причому, як правило, вам належить акуратно втиснутися між двома стоячи поруч автомобілями. Саме на цьому побудований сегмент ігор, присвячених парковці. Вам потрібно буде розмішати машини на стоянці, допомагати виїхати старим і знаходити місце для нових. Ці ігри дуже часто потрапляють в розділ з іграми про таксі.

Грати в ігри таксі онлайн.