Вогонь і Вода ігри онлайн.


Вогонь і вода - флеш ігра, яка підкорила мільйони шанувальників грати удвох за одним комп'ютером. До речі, а ви можете керувати двома персонажами одночасно? Дізнайтеся чи гарний ви геймер? Спробуйте самі пройти гру! Вам потрібно досліджувати всі лабіринти, уникати неприємностей, відкривати портали і співпрацювати!

Головні герої - хлопчик-Вогонь і дівчинка-Вода. Вони зовсім різні, але вони разом і їм належить разом пройти безліч випробувань. А впоратися з ними вони зможуть тільки вміло використовуючи кожен свої сильні сторони. Пригоди вчать взаємодії для досягнення спільної мети, вчать дружбі і єдності, незважаючи на відмінності.

Один гравець теж може пройти рівні, але йому буде потрібно на це набагато більше часу. Рівні побудовані таким чином, що їх не можна пройти, діючи тільки одним персонажем. Крім того, кожен з персонажів може вчиняти певні дії, недоступні іншому. Таким чином, тільки уважно користуючись кожен своїми перевагами, гравці зможуть довести кожен рівень до завершення. Така схема організації ігрового процесу виправдала себе на всі 100%.

Грати в ігри Вогонь і Вода онлайн.