Зума ігри онлайн.


У зуму можна грати також легко, адже основне завдання в ній це прибирати кульки з поля. Просто стріляєте в групу кульку певного кольору і забираєте всю цю юрбу кульок для проходження рівня. Це рідкісний приклад того, як гра вже через місяць після виходу визнається громадськістю стовідсотковим хітом, а вже через кілька місяців - живою класикою. Важко уявити, але «Зума» була випущена в 2003-му році. Це наймолодша з ігрових механік, визнана класикою індустрії.

І приклад «Зуми» доводить: для того, щоб створити шедевр, достатньо всього лише хорошої реалізації простої ідеї, на яку ніхто або майже ніхто до цього моменту не звертав уваги. З жабою, що плюється кулями, час пролітав година за годиною, і кілька мільйонів гравців оцінили таке проведення часу гідно, заплативши гроші розробникам.

Оригінал можна купити і зараз, скориставшись сервісом «Стім», однак витрачатися зовсім не обов'язково! Тому що флеш ігор, які копіюють геймплей «Зуми», вийшло за минулий час предостатньо, і їх ви можете знайти на нашому порталі. Ви візьмете участь у піратських морських битвах і захисті фортеці. Дресирована мавпочка буде збирати для вас фрукти, а Золота Білка - дорогоцінні камені. Спробуєте дізнатися, який секрет зберігають зелені Жуки. Заглянете в ядерний Реактор. Мало? Але це не все! Вибирайте самі - буде весело!

Грати в ігри Зума онлайн.