Лего Поліцейський

Описання ігри Лего Поліцейський: Лего Поліцейський
Напевно всі хлопці люблять ігри Лего Поліцейський. Адже тут піде мова про унікальній ситуації, коли відважному міліціонеру довелося атакувати ворога не табельною зброєю. Але давайте почнемо розповідь по порядку, щоб вам було цікавіше. Отже, стався інцидент прямо посередині вулиці. Автор безкоштовної гри для дівчаток так все підстроїв, що неможливо відірватися ні на хвилинку від захоплюючого пригоди. Так от, подорожував по місту охоронець правильної поведінки.

В руках він тримав жезл, а на його поясі висіли наручники. Але веселі персонажі з гри Lego про Поліцейського, напали ззаду на самотнього подорожнього, і вихопили з його рук булаву. Природно, він ніяк не чекав такого випаду з боку чужих людей, тим більше, що він був одягнений у спеціальну форму. Але подію виявилося настільки раптовим, що гравцеві доведеться швидко реагувати на наслідки.


Справа в тому, що в той же самий мить, величезна юрба підлітків вирішила пограти з поліцейським в сніжки. Не можна запідозрити їх у злому намірі, просто недавно був снігопад, і на землі лежать кучугури з білої вати. Мужній міліціонер вирішив відбити атаку відчайдушної молоді, і почав власноруч закидати їх коржиками снігу. В якості висновку можна сказати одне: ігри Лего Поліцейський надзвичайно цікаві, тому приступайте до проходження негайно.


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"