Черепашки-ніндзя ігри онлайн.


Любителі коміксів, в першу чергу, фанатіють за творами DC, Marvel і Vertigo. Проте одна прекрасна студія Mirage запам'ятається завдяки графічній новелі, яка подарувала світові улюблених героїв дітей дев'яностих - це Черепашки ніндзя. Teenage Mutant Ninja Turtles з'явилися в 1984 році, як герої коміксу, а потім заполонили собою телеекрани і до цих пір продовжують тріумфальний хід по світу в онлайні - їх люблять і дорослі, і діти. У всіх шанувальників супергероїв вдома є хоча б одна іграшка, що зображує Мікеланджело, Рафаеля, Донателло або Мікеланджело.

А ви знаєте, чому у черепашок такі імена? Вони названі на честь італійських творців - скульпторів і художників. Однак не тільки центральні персонажі-ніндзя привертають увагу численних фанатів культу черепашок-героїв. У чотирьох підлітків-рептилій з суперсилами є наставник - мудрий щур Сплінтер, а також подруга - Ейпріл, рудоволоса красуня-журналіст. Не варто забувати і про супротивників - ніндзя-Шреддер зі своїми помічниками на двох Бібопа і Рокстеді, а також супермозок Кренг. У кожній із серій оригінального мультсеріалу Черепашки ніндзя стикаються з різними супротивниками, які хочуть внести у світ трохи хаосу.

Не дивно, що незабаром стали з'являтися різні ігри на тему даного мультфільму - а як інакше, адже всім хотілося безкоштовно спробувати себе в ролі улюбленого героя і поборотися зі злом онлайн. І якщо в дев'яностих діти були приречені грати в приставки, купуючи картриджі, то зараз ситуація стала набагато простіше - для того, щоб побігати по рівнях і урізноманітнити власне дозвілля грою за улюбленого персонажа, потрібно всього лише завантажити інтернет-сторінку і безкоштовну флеш ігру на власний смак.

Грати в ігри Черепашки-ніндзя онлайн.