Бродилки Даші

Описання ігри Бродилки Даші: Бродилки Даші
Сьогодні кожна дитина може взяти активну участь в цікавому пригоді для дівчаток. Треба сказати відразу, що приємна компанія, буде не менш занятна, ніж сама подорож. Всі знають маленьку Дашу Слідопита, розумну не по роках. І сьогодні, дівчинка знову з нами, вражаючи своєю неймовірною винахідливістю і витримкою. Іноді дитині цієї, випадають такі доленосні випробування, ряд яких в реальному житті, збентежити міг би не лише самих маленьких, але і «бравих чоловіків з міцною мускулатурою. Однак головна героїня гри бродилки Даші мандрівниці, настільки відчайдушний дитина, що ніколи нічого не боїться. Вона сприймає життя з усмішкою, весь час, перебуваючи в позитивному настрої. І це все, персонаж дитячої гри, що найцікавіше. Хоча, люди бувають такими, максимум в юному віці, але потім більшість з них, втрачає якесь зачарування дитинства і безпосередність.

Деякі, з вини соціуму, а інші, просто тому, що настав час прощатися, з таким прекрасним внутрішнім світом. До речі, багатьох вразить розум Даринки та її справжня життєва мудрість, так як дитинка розвинений не по роках. Історія досить цікава, адже всім дітлахам, незалежно від того, росли вони десять-п'ятнадцять років тому, або ж ростуть зараз, цікаві були скарби і пошуки піратських загублених скарбів. Так що гра догодить з легкістю смаків кожного малюка. Навіть хлопчикам буде цікаво перебувати в цій грі, адже розгортається досить-таки цікава історія. Всім відомо про помічника головної героїні ігри для дівчаток, по імені Черевичок, і про інших дружків Даринки, начебто лисеняти по кличці Шахрай.


Гм, останній, як і будь-лис, любить вередувати, хитрувати і псувати хозяйкины плани. Сьогодні чудова персона вирішила приміряти на себе роль пірата. Ось вам і Слідопит, так, в цій дівчинці, криється маса прихованих талантів, про яких можна дізнатися, лише при ретельному вивченні всіх додатків з її участю. Так от, Черевик і його господиня, знайшли такий скарб, який заритий давно-давно, так би мовити, новачками, серед морських розбійників. Однак у лисеняти Шахрая, як вже сказано вище, були дещо свої особисті плани, щодо знайдених скарбів. І ось, коли коштовності були розкидані всюди підступним лисом, виникло інше питання. Можуть учасниці, допомогти головному персонажеві гри для дівчаток про онлайн бродилку Даші, влаштувати збір всіх розкиданих коштовностей і, як скоро буде ця сама допомога, адже зволікання небезпечно в такій ситуації.


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"