Патрік рятує Губку Боба

Описання ігри Патрік рятує Губку Боба: Патрік рятує Губку Боба
У грі, де Губка Боб рятує Патріка, головні персонажі американського багатосерійного мультфільму Патрік Стар і Спанч Боб вирушать на пляж, розташований в межах їх рідного містечка під назвою Бікіні Боттом. Чи варто згадувати про те, що містечко розташоване на великій глибині, на самому дні Тихого океану. Тим не менш, це жодним чином не заважає мешканцям міста жити звичайним життям: ходити в школу, на роботу, пляж, відвідувати музеї і кіно, виставки, харчуватися в кафе та ресторанах і багато іншого. Іншими словами, мешканці міста наділені тими ж самими здібностями, що й звичайні люди. У даній грі у центрі сюжетної лінії знаходяться нерозлучні друзі. З першого погляду може здатися, що вони зовсім різні, тим не менш, Патріка і Спанча об'єднує багато спільних захоплень. Одним з них є відпочинок на місцевому пляжі.

Насолодившись купанням і загорянням на теплому піску, герої гри вирішили придумати собі нову розвагу. Кожен з них побудував собі кілька замків з піску. Звичайно, назвати замками п'ять-шість невеликих піщаних купок досить таки складно, тим не менш, варто віддати належне головним героям. Однак суть придуманої ними ігри для дівчаток полягає зовсім не в цьому. Звівши замки, персонажі також обзавелися великою кількістю морських черепашок. Ці черепашки в ході ігрового процесу стануть чимось на зразок бойових снарядів. Таким чином, Патрік і Спанч вирішили зіграти в піщану війну. Вони розташувалися по різні боки на пляжі за щойно збудованими замками. Тепер починається найцікавіше. У цілому, ігровий процес розділений на безліч захоплюючих рівнів, які обов'язково принесуть вам неймовірну кількість задоволення і радісних емоцій. Варто лише поглянути на кумедні, захоплені боєм особи персонажів гри.


З моменту початку бою ви маєте можливість кидати необмежена кількість черепашок з піщаним веж і фортець вашого супротивника – Патріка. При цьому уважно стежте за власними володіннями, оскільки ваш ворог напевно не буде стояти, склавши руки. Після кожної здійсненої на ваш замок атаки, його можна відновити, додавши трохи піску. Щоб отримати перемогу на кожному рівні, вам слід намагатися діяти набагато швидше суперника. До того ж, не завадить в грі про порятунок Патріком Губки Боба використання певної тактики ведення бою, оскільки супротивник теж може відновлювати власні фортеці.


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"