Кунг-фу Панда ігри онлайн.


Незграбний і розгублений Панда проходить в мультфільмі важкий шлях від продавця локшини, до обраного воїна, здатного перемогти самого Тай Лунга, сніжного барса і колишнього претендента на титул воїна Дракона. Вічний бій особистості з самим собою було добре показано в голлівудському мультфільмі, який став бестселером після перших місяців прокату. Мульт приніс своїм творцям близько півмільярда доларів. Для багатьох цей мультфільм став криницею пізнання, бо крім іскрометного гумору, Кунг Фу Панда вчить глядача бути краще!

Подібна популярність далеко нетривіального мультиплікаційного фільму зрезонували в багатьох сферах виробництва символіку розкручених брендів. Не оминули Панду По і творці самих затребуваних в інтернеті флеш іграшок. Флеш ігри Кунг-фу Панда онлайн користуються в інтернеті популярністю не меншою, ніж сам мультфільм. І це не дивно, адже натхненні головним героєм розробники створили чарівне різноманіття найяскравіших міні-іграшок, дбайливо зібраних на нашому сайті.

Ігри Кунг Фу Панда комфортно розмістилися майже у всіх можливих нішах і жанрах, від шалених файтингів і божевільних аркад до логічних іграшок, які, як не можна краще, підходять під мотив мультфільму про пошук істини і самого себе. Гонки на стилізованих під карти китайських возах, шалені «Тигрові стрибки» на многометровій висоті, знаходження відмінностей між пропонованими картинками. Очоліть команду з двох сестер, які володіють кунг-фу, які підуть виручати свою третю сестрицю з полону, або зіграйте в образі одного з чудової п'ятірки.

Грати в ігри Кунг-фу Панда онлайн.