Кунг-фу Панда ігри онлайн.


Незграбний і розгублений панда По проходить в мультфільмі важкий шлях від продавця локшини, до обраного воїна, здатного перемогти самого Тай Лунга, сніжного барса і колишнього претендента на титул воїна Дракона. Вічне бій особистості з самий собою було добре показано в голлівудському мультфільмі, який став бестселером після перших місяців прокату. Мульт приніс своїм творцям близько півмільярда доларів з лишком окупити витрати на його створення і рекламу. Для багатьох це мультфільм став криницею пізнання, бо, крім іскрометного гумору, Кунг Фу Панда вчить глядача бути краще і частіше заглядати в себе!

Подібна популярність далеко не тривіального мультиплікаційного фільму зрезонували в багатьох сферах виробництва використовують символіку розкручених брендів. Не оминули Панду По і творці самих затребуваних в інтернеті флеш іграшок. Флеш ігри кунг фу панда онлайн користуються в інтернеті популярністю не меншою, ніж сам мультфільм. І це не дивно, адже натхненні головним героєм розробники створили чарівне різноманіття найяскравіших міні-іграшок, дбайливо зібраних на нашому сайті.

Ігри Кунг Фу Панда комфортно розмістилися майже у всіх можливих нішах і жанрах флешок, від шалених файтинга і божевільних аркад (з елементами все того ж файтинга) до логічних іграшок, які, як не можна краще, підходять під мотив мультфільму про пошук істини і самого себе. Гонки на стилізованих під карти китайських возах, шалені «Тигрові стрибки» на многометровій висоті, знаходження відмінностей між пропонованими картинками Панда Кунг Фу (насправді гра вимагає крайньої уважності, мало хто здатний відразу знайти відмінності між двома картинками). Очоліть команду з двох сестер, які володіють кунг-фу, які підуть виручати свою третю сестрицю з полону, або зіграйте в образі одного з чудової п'ятірки - Майстри мавпи.

Все це пишність чекає вас на нашому сайті, і пам'ятайте, грати онлайн в усі наші іграшки можна абсолютно безкоштовно! Ми підібрали для вас тільки найкращі ігри з Панда Кунг Фу. На відміну від повномасштабних ігор наші флешки створені для хвилинного розваги і допоможуть вам підняти настрій в будь-який час: на нудній роботі, після важкого дня або нервового розмови, а через п'ять хвилин ви можете відірватися від монітора і знову займатися своїми справами!

Грати в ігри Кунг-фу Панда онлайн.