Мадагаскар ігри онлайн.


Відкривай у своєму браузері Ігри Мадагаскар і за допомогою комп'ютера ти побуваєш в раю. Екзотичні рослини, ніжний білий пісочок і ласкавий океанічний прибій у поєднанні з життєрадісними звірами піднімуть твій настрій. Яскрава графіка і музичний супровід у відповідному стилі вельми цьому сприяють. На нашому порталі користувач може пограти з будь-яким героєм на вибір. Їх дивна дружба така ж міцна, як і в двох частинах однойменного мультфільму Мадагаскар. За задумом творців ігрової індустрії, симпатичні персонажі жираф Мелман, лев Алекс, бегемотиха Глорія, зебра Марті - такі ж непосиди, якими діти їх знають з телеекранів. Вони потрапляють в непередбачувані ситуації, іноді зовсім не такі, як у мультику.

У цьому альбомі ти знайдеш безкоштовні ігри Мадагаскар різних сезонів - від першого до четвертого. І поки глядачі чекають анонси продовження анімаційного фільму - його третьої і наступних частин, у нас вже підібрані нові й захоплюючі версії пригод. Ось де знадобиться твоя спритність, швидкодія і винахідливість. А зовсім маленьким хлопчикам і дівчаткам припадуть до душі розмальовки та пазли ігор Мадагаскар.

Мадагаскар - чудовий мультфільм, з персонажами якого дуже хочеться провести якомога більшу кількість часу. Ігри для дітей, розташовані на нашому сайті допоможуть Вам пуститися в нові пригоди з улюбленими героями - кидатися сніжками, стрибати з парашутом, полювати на Морта, танцювати з Джуліаном і навіть грати в карти з пінгвінами.

Грати в ігри Мадагаскар онлайн.