Шрек ігри онлайн.


Комп'ютерні Ігри Шрек мають такий же закручений сюжет, як і анімаційні фільми з цим персонажем в головній ролі. Його дуже любить дітвора, а доросла аудиторія сідає до екрану не тільки для того, щоб розважитися, а і, дивлячись на взаємини героя з Феоною, подивитися на своє сімейне життя трохи з іншого ракурсу.

Наші розваги не тільки дають можливість поспостерігати над вигаданим, неіснуючим персонажем і його друзями, а й самим створити історію про них. Причому, результат цієї пригоди буде вже залежати не від сценариста ігрової індустрії, а від користувача. Захоплюючі ігри про Шрека запропонують на вибір різні жанри як для хлопчиків, так і для дівчаток. Пошук різних предметів, за які гравець отримує нагороди, пересування по платформах, що вимагають спритності, майстерності та швидкої реакції, розвиваючі розмальовки та картинки-пазли, що тренують зорову пам'ять.

Історія про те, як убити дракона і звільнити принцесу, далеко не нова, але продюсери і режисер мальованого блокбастера вичавили з неї максимум. Принца на білому коні замінив монстр, який, однак, і має незвичайне почуття гумору і безлічь якостей, яких немає у горезвісного принца. Мотиви його при цьому були далеко не романтичні. Шрек просто захищав свою територію. Але в результаті все це обернулося черговою повчальною історією кохання. Як могли пройти повз такого шедевра творці флеш ігор?

Наш сайт з гордістю представляє - безкоштовні ігри онлайн за участю Шрека та інших героїв-друзів винахідливого і веселого огра! Пориньте у світ веселого і відчайдушного гумору створеного розробниками іграшок на основі великого мульта. Ви зможете вдосталь покататися в багнюці разом зі Шреком, збираючи йому фішки для ремонту його житла. На шаленій швидкості вам буде необхідно обходити перешкоди і збирати очки.

Ці флеш ігри надзвичайно веселі, як і сам мультик, вони миттєво розганяють печаль і надовго оселяє на обличчі гравця щасливу посмішку.

Грати в ігри Шрек онлайн.