За бортом Скубі Ду

Описання ігри За бортом Скубі Ду: За бортом Скубі Ду
Свічки, романтика і натовп красивих хлопчиків і дівчаток, які шукають свою любов. Ну, не ідеально? Однак не все так просто, як здається на перший погляд. Пропонуємо розібратися в усьому разом з грою за бортом Скубі Ду. Отже, що ж чекає нас в новій і дуже цікавої іграшки? В першу чергу, нас зустріне головна героїня, знайома всім вже дуже добре. Її звуть Міна і вона – найчарівніша і найпривабливіша дівчина у всьому її маленькому містечку. У неї свій бізнес, що становить на сьогоднішній день вже кілька кав'ярень, ресторанів і цілу мережу всесвітньо відомих готелів. Природно, що кожна з цих прекрасних закладів приносить в рік солідну суму, яка, до речі, розподіляється не тільки на рахунок господині. Гроші йдуть в дитячі будинки, притулки для тварин і пункти дуже важливих вакцин. Іншими словами, дівчина на всю міць вдарилася в благодійність.

Але ось невдача – для отримання звання «Міс Благодійність» на її рахунку не достатньо закладів, тому вона вирішує побудувати ще одне. Ідея гри Скубі Ду вельми оригінальна, адже належить споруда невеликого і затишного кафе для закоханих, де щовечора відбуваються своєрідні вечірки і вечора поцілунків. Треба сказати, що така задумка оригінальна і свіжа, адже в містечку вже дуже багато парочок, бажаючих усамітнитися в якомусь чудовому містечку і провести вечір разом. Так ось, леді хоче полегшити їм життя, давши подібне приміщення у їх розпорядження. Гравцеві належить безліч справ: знайти відповідну площу, організувати будівництво і особисто облаштувати все і вся, оскільки час іде, а все повинно бути закінчено до найромантичнішого свята року – Дня Святого Валентина (саме тоді і відкривається кафе).


Поспішіть, адже все повинно бути ідеально, інакше вся робота піде марно і доведеться переробляти все знову. Окрему увагу приділіть інтер'єру і закупівлю всього необхідного – це дозволить залучити нових клієнтів і отримати достатню суму для поліпшень. Що ж стосується графіки і геймплея гри для дівчаток, де Скубі Ду за бортом опинився, то тут все як зазвичай. Окремої уваги заслуговують різноманітні елементи і атрибути наступаючого свята. Так, у грі дуже детально промальовані декорації з сердечками і всілякі тематичні аксесуари для меблів. В цілому, залишається враження, що іграшка більшою мірою орієнтована на дівчаток-підлітків, яким, безумовно, вона повинна сподобатися.


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"