Спанч Боб ігри онлайн.


Мало хто знайдеться, хто не знає ігри Спанч боб. Це досить популярні ігри в своєму жанрі. Навіть батьки і ті, кому за 60 - все дадуть відповідь хором: "Губка Боб - квадратні штани". Дуже потужний мультик, який відразу ж завоював половину жіночого і чоловічого населення своїми героїчними здібностями і оригінальними пригодами головного героя. В чому ж прикол? Та в тому, що, дивлячись мультфільм, можна було добре посміятися. Зараз по суті така ж ситуація, але тільки з іграми. Тепер стало можливим не тільки просто дивитися на Спанч Боба, але і ще взяти участь у грі (як би разом з ним, беручи участь в його житті). Я впевнений, це дуже весело й цікаво. Ну а тепер трохи історії, хто ж цей герой.

17 липня 1999 року на світ виходить перша частина цього чудового мульта. Хто ж її режисер і продюсер? (я маю на увазі мультфільму). Дерек Драймон. А хто творець? Стівен Хілленберг. Цей чоловік прославився завдяки кільком короткометражкам і в наслідок впритул зайнявся сюжетом знаменитого героя Губка Боба.

Спанч Боб живе в ананасовому будинку в спільному проживанні з равликом, який постійно мовчить (ну може зрідка щось скаже). Як не дивно - день народження Боба згадується чітко і беззаперечно - 14 липня 1986 року. Але ж у нього є сусіди: Патрік стар - морська зірка, у якої схоже якась хвороба (напевно, морська), восьминіг - постійно грає на кларнеті, живе в будинку статуї. На жаль, другий сусід - злий і недобрий. Але наш герой не з такого тіста зліплений. Він нормальний і позитивний.

Грати в ігри Спанч Боб онлайн.