Том і Джері ігри онлайн.


Зібравши в цьому розділі всі найцікавіші ігри, ми сподіваємося ви так само добре проведете час граючи за Тома або Джері, як за переглядом мультфільму. Популярність мультфільму, не могла залишити осторонь розробників флеш ігор і була створена велику кількість ігор про Тома і Джері, де знову дурнуватий кіт бігає за милим мишеням.

Але принадність ігор в тому, що ви можете вплинути на результат, граючи за Тома ви зможете ставити пастки, стріляти з водяної гармати, кидатися кульками та багато іншого. Ці розваги володіють барвистим оформленням і дуже приємним звуковим супроводом, плюс ще деякі ігри в цьому розділі на двох.


Складно в це повірити, але перші серії знаменитого мультсеріалу вийшли вже понад сімдесят років тому. З тих пір були показані понад півтори сотні епізодів мультфільму. У кожній з них мишеня Джері і кіт Том то сварилися, то дружили, то воювали один з одним, то об'єднували зусилля проти інших суперників. Одним словом, легкими відносини цих тварин назвати ніяк не можна.

Ці розваги оповідають про різноманітні пригоди нерозлучної парочки. У своєму різноманітті їх сюжети не поступаються мультфільмам. Причому, вам належить грати як за Тома, так і за Джері. А це означає, що завдання будуть кардинально протилежними. Як відомо, мишеня часто стає об'єктом полювання кота через те, що хоче вкрасти що-небудь з холодильника або зі столу. Вам потрібно буде вибрати, кому допомогти. Якщо це буде Джері, то вам доведеться потурбуватися крадіжкою продуктів з холодильника. Граючи ж за Тома, ви спробуєте всіляко перешкодити хитрому мишеняті.

Грати в ігри Том і Джері онлайн.