Ігри для дівчат онлайн.


Ігри для дівчаток - категорія флеш онлайн ігор створена спеціально для прекрасної половини людства, і зокрема для юних її представниць. Щоб вони могли граючи в одягалки або ж ігри кухня, приготуватися до дорослого життя, вміти зробити макіяж і стильно одягнутися.

Розробники ігор для дівчаток добре засвоїли головне правило, колись введене в ужиток професійними письменниками: для дітей все потрібно робити так само, як робиш для дорослих - тільки набагато краще, цікавіше.

Так, велика частина з представлених в цьому розділі флешок не відкриває нові геймплейні горизонти, не намагається стати мистецтвом, не шокує мегаякісною графікою. Але при цьому будь-яка з них дарує позитивні емоції юним гравцям і допомагає провести час цікаво і навіть з деякою користю. Дівчатка із задоволенням приміряють на себе професії перукаря, кондитера або бізнесмена, гуляють по віртуальних магазинах або змагаються з мультяшними кухарями в мистецтві приготування страв.

Кожна флеш гра - це поєднання приємної, яскравої графіки і простого, але цікавого ігрового процесу. Переконайтеся в тому, що у вашої дочки багато цікавих занять: від магазинів з красивими сукнями до тонкощів приготування морозива. І вона навіть може свідомо відмовитися від гарного перегляду мультика для того, щоб насолодитися інтерактивною розвагою, яка зроблена спеціально для неї - справжніми професіоналами.

Що передбачає собою настільки потрібний на сьогоднішній день запит, як "ігри для дівчаток"? Тут все очевидно: користувач шукає онлайн ігри, орієнтовані на маленьких дівчаток. Але які саме ігри входять в цю категорію? Ось тут все вже набагато складніше. Це величезний, але дуже складний сегмент ринку. Швидше за все, проблема полягає в тому, що в кожній компанії-виробнику сидять дорослі чоловіки і міркують на тему того, що могло б сподобатися дівчаткам.

Картина вже сама по собі абсурдна, але навіть таким чином багатьом компаніям вдалося "ткнути пальцем в небо" і повністю догодити цільовій аудиторії. Згадайте, наприклад, такі відомі бренди, як Братц, Травень Літл Поні, або Hello, Kitty. Вони не тільки пройшли випробування часом, але і тримають високу оцінку якості по сей день. Наприклад, чи знали ви, що кожні 5 секунд десь на планеті продається по ляльці Барбі?

Але іграшки - це інша розмова, грамотний маркетинг великих корпорацій сам зробить вибір за вас, змусивши дівчаток захотіти їх продукт. А як йдуть справи з безкоштовними електронними розвагами? Як підходять до такої неоднозначної аудиторії виробники електронних розваг? Адже відеоігри переважно націлені на чоловічу аудиторію, яка починає виявляти до них інтерес ще з раннього віку. Про націленість на жіночу аудиторію з упевненістю можна сказати лише про ті ігри, які були розроблені в підтримку відомих лінійок (наприклад, Вінкс, Monster High тощо), інші ж визначити набагато складніше. Наприклад, популярна на портативних консолях серія ігор Cooking Mama цілком може здатися на "дівчачу", але вона знайшла безліч шанувальників і серед чоловічої аудиторії завдяки тому, що в подробицях описує приготування деяких страв.

Завдання, що стоять перед ринком онлайн ігор для дівчаток, значно ускладнилися в останній час. Це пов'язано з "віковою компресією" - терміном іграшкової індустрії, що описує сучасну тенденцію прискореного переходу дітей з одного ігрового етапу на інший. Малюки, зокрема дівчинки, швидше приходять до більш складним іграшкам, ніж раніше. Наприклад, ігри Барбі в свій час орієнтувалися на дівчаток восьмирічного віку, а зараз - на трирічних.

До речі, варто відзначити, що в останні роки, ігри для дівчаток стали частіше використовувати рожевий колір як основний. Дорослим стало набагато простіше підібрати гру в Інтернеті, або відшукати відповідний відділ в супермаркеті, адже рожевий колір легко впадає в очі. Тим не менше, ніхто донині не може точно сказати, чому дівчаток так приваблює саме цей колір. Можна списати це на питання натуральної психології, соціальні засади і багато інші можливі причини, але не варто забувати і про те, що приблизно століття тому рожевий колір вважався найбільш підходящим саме хлопчикам.

Важливу роль у розвитку ринку зіграв і технологічний прорив, який дозволив більшої частини населення планети отримати у своє розпорядження який-небудь комп'ютер. Це дозволило виробникам створювати іграшки-бестселери, абсолютно нейтральні по відношенню до підлоги. Один з яскравих прикладів - Тамагочі, винайдений в Японії в дев'яностих. Безліч версій продалося по всій планеті десятками мільйонів екземплярів. Не дивлячись ні на що, дівчаткам іграшка припала набагато більше до вподоби, ніж хлопчикам, адже дівчаткам так подобається доглядати за пухнастим електронним звірятком, наряджати його й годувати.

Ігри для дівчаток є дивовижними артефактами минулих цивілізацій. Найстарішим дівчачим іграшкам вже більше 4000 років (такі були знайдені в Єгипті). Діти в стародавній Греції грали з ляльками з ганчірок, воску, або глини. Існувала навіть традиція: коли молода дівчина виходила заміж, вона жертвувала своїх ляльок богині Артеміді в переддень весілля. Ще один цікавий тренд спостерігався в сучасній Європі - серед фешн-дизайнерів, швачок та інших представників професій, пов'язаних з виготовленням одягу, ходили ляльки, яких можна було одягати в зменшені варіанти одягу. В результаті, коли ляльки ставали непридатними, вони віддавалися маленьким дівчаткам. Власне, приблизно такий принцип і лежить в багатьох сучасних лінійках ляльок.

Ще одне цікаве явище, існуюче на ринку ігор для дівчаток - колекціонери. Це можуть бути як дорослі чоловіки, так і жінки. Найбільш відомі і поширені серед любителів колекціонування лінійки - це Барбі і Травень Літл Поні. Деякі колекціонують їх не в оригінальному вигляді, а навпаки, перетворюють їх візуально (наприклад, стилізують під будь-яких інших персонажів).

Онлайн ігри для дівчат дозволяють їм почати отримувати досвід для майбутніх професій, або просто занять. Серед ігор знайдуться ігри "перукарня", "Мода", де можна перевірити свій смак в одязі, "Салон Краси", де можна почати вчитися працювати з клієнтами, "Одягалки", "Розмальовки", а "Готуємо їжу", напевно, і зовсім найбільш корисний розділ, який може стати в нагоді і хлопчикам.

Загалом, скільки б не було суперечок і теорій щодо цього питання, самий головний і працюючий спосіб підібрати відповідний продукт для свого чада - це дати йому (а точніше, їй) спробувати і помацати все самостійно. Саме тому розділ "Ігри для дівчаток" містить так багато різноманітності. Тут зібрана маса жанрів і різних їх представників.

Грати в ігри для дівчат онлайн.