Салон краси кішки

Описання ігри Салон краси кішки: Салон краси кішки
Коли салон краси кішки продемонструє вам своїх героїв – всім захочеться почати проходження цієї гри для дівчаток! Природно, представникам прекрасної статі, тут віддається безумовне перевагу. На заставці, в якості головного зображення, розміщені три маленьких кошеня: сірий, помаранчевий і білий! Всі три однаково активно моргають очима, і допитливо дивляться в бік користувача гри. У всіх на вушках присутні прикраси у вигляді бантиків. Красиві ротики посилають невербальні сигнали тим, хто розуміє їхню мову.

Щоб побачити внутрішній сюжет і ключові думки автора, необхідно запустити і пройти хоча б один, перший рівень. Зробити це досить просто, тому даний процес ми описувати не будемо, щоб не забирати дорогоцінний час. Отже, наші милі кішки прийшли в салон краси, щоб позалицятися за зовнішністю. Для таких вихованців це цілком зрозуміле і виправдане побажання. Якщо б такі думки прийшли в голову собаці – всі домашні тварини обурилися б!


Однак якщо мова йде про персонажа гри про кішок – тоді, будь ласка! Несправедливо, звичайно, але нічого не можна вдіяти. Така позиція у котиків вироблялася тисячоліттями, тому відмовитися від неї вони не зможуть при всьому бажанні! Але нам це не страшно, оскільки виконати завдання і отримати задоволення ми зможемо все одно. Давайте ж не будемо затягувати час, а краще негайно приступимо до проходження гри про салон краси кішки! Успіхів вам і позитивних думок!


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"