Кімната в стилі бароко

Описання ігри Кімната в стилі бароко: Кімната в стилі бароко
У грі про кімнату в стилі бароко користувачів чекає дуже цікаве і приємне заняття. Чи мріяли ви коли-небудь про власний парк атракціонів? Напевно подібного роду мрія не раз відвідувала кожного, особливо в дитячому віці. Завдяки цій грі, ваше бажання здійсниться. Звичайно, не варто хапатися за все і відразу, приступаючи до такого відповідального і серйозного справі. У парку атракціонів поряд з невимірними порціями веселощів може бути присутнім і безліч небезпек. Тільки уявіть собі, що якийсь із атракціонів буде несправним, або хтось залишить його без нагляду навіть на короткий час. Насправді, беручись за розвиток подібного роду місця для відпочинку, ви відразу ж берете на себе величезну відповідальність. З цієї причини, слід починати з малого.

Згідно сюжетної лінії гри, в вашому розпорядженні виявляється одна-єдина карусель. Вона являє собою колесо огляду середніх розмірів. Воно призначено винятково для маленьких відвідувачів з-за невеликого розміру кабінок. Карусель пофарбована у яскраві та насичені кольори, завдяки чому її видно навіть на великій відстані. Тим більш, таке оформлення залучає все нових і нових відвідувачів у вашому міні-парку розваг. У грі ваша задача полягає в тому, щоб доставляти дітям як можна більше задоволення і позитивних емоцій. За допомогою колеса огляду в грі зробити це зовсім неважко, головне дотримуватися наступних вказівок. Діти будуть поступово підходити до входу на карусель. Чим більше часу ви провели в грі, тим більшу кількість діточок буде товпитися біля входу. Однак пам'ятайте, що вони не вміють і не люблять довго чекати. Через деякий час дитина розсердиться, якщо не зможе покататися, і піде моторошно засмучений.


Отже, як тільки побачите, що стоїть біля арки дитини, тут же садіть його в кабінку. Потім можна починати обертати колесо. Обмежень по швидкості немає, так як кожне сидіння оснащене надійними ременями. Не забувайте розташовувати прибувають відвідувачів, інакше ви ризикуєте зібрати довгу незадоволену чергу біля атракціону. Уважно стежте в ході гри і за тими, хто катається дітьми. Коли дитина розкидає вгору руки від задоволення, це означає, що він більше не хоче кружляти, а бажає піти додому. У цей момент його потрібно зняти з колеса і направити до виходу. Чим веселіше дитина, тим більше очок нагороди ви отримаєте за нього. Варто малюкові просидіти трошки довше покладеного, як він негайно починає плакати. Цього в процесі гри Кімнати у Стилі Бароко допускати не можна.


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"