Нагодуй тварин

Описання ігри Нагодуй тварин: Нагодуй тварин
Впевнена ти, що любиш диких звірів? Тоді нагодуй тварин, щоб гра не була для нас марною. Справа в тому, що деякі заблукали малюки, випадково натрапили на галявину, де хтось видає безкоштовну їжу. Зголоднілі вихованці були надзвичайно раді такому повороту долі, так як вже ні на що не розраховували в сюжеті онлайн ігри для дівчаток. Але часто трапляється в житті так, що ледь перестаєш що-небудь чекати, як воно тут же до тебе приходить.

Це ж саме трапилось і з трьома веселими і кумедними товаришами. До слова сказати, персонажі ігри про тварин можуть самі один одного нагодувати. Але робиться це виключно через посередництво користувача. Яким же чином ми зможемо виконувати завдання? А зробити це досить просто. Необхідно уважно стежити за рухомою стрічкою внизу ігрового віконця.


Адже саме там розташовуються різні страви, що складаються, в основному, з бутербродів, тортиків і бургерів. Щоб виконати правила, які містить безкоштовна гра, потрібно лівою клавішею мишки затиснути замовлене блюдо, і перетягнути його на пеньок, на якому розташований рознос клієнта. Як бачите, все досить просто і не викликає труднощів навіть у тих, хто далекий від подібних розваг. Що ж, нагодуй тварин, і доведи всім, що твоя місія здійсненна.


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
софія 04-11-2016 18:41
мені скоро 6 років. я люблю логічні ігри .
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"