Рецепт Краси від Браєр Б'юті

Описання ігри Рецепт Краси від Браєр Б'юті: Рецепт Краси від Браєр Б'юті
Сьогоднішня гра про Рецепт Краси від Браєр Бьюті, вражає своєю оригінальною задумкою. На самому початку, перед вами на екрані з'явиться два прототипу одного і того ж особи. Наша мила героїня дуже сильно любить стежити за собою, і застосовувати різні креми і косметичні маски. Можливо, не всі безкоштовні ігри для дівчаток володіють такими ж початковими даними. Але для нас це зараз не грає принципової ролі, тому давайте спокійно відреагуємо на все, що продемонструє гра - Рецепт Краси від Браєр Б'юті.

Не можна не помітити великий скриню на заставці. Він доверху наповнений різними препаратами, примочками та інструментами по догляду за шкірою. Адже основний персонаж має професійний досвід в цьому напрямку. Треба сказати, що прекрасна дама, скромно глядящая в нашу сторону з монітора, давно займається дизайном і манікюром. Тобто, їй доступні найпопулярніші види іміджу і стилю гри Евер Афтер Хай тому, що все це вона може зробити сама, нікому не сплачуючи величезних грошей.


Ретельно стежте за кожною зміною в активному вікні. Можливо, ті чи інші дії зможуть вивести вас на лідируючі позиції, і рейтинг гравця підніметься до високого рівня. Але природно, настільки ниці цілі не можуть цікавити нас занадто сильно, так як нам найбільше хочеться дізнатися фінал гри Рецепти Краси від Браєр Б'юті. Впевнені, що вам сподобається, і ви захочете написати коментар.


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"