Клео де Ніл

Описання ігри Клео де Ніл: Клео де Ніл
У грі Клео де Ніл Вам належить допомогти фотомоделі з казкової підводного країни Лагуні Блу підібрати вбрання та аксесуари для її зйомок. На відміну від безлічі інших подібних ігор, Вам доведеться мати справу з казковим персонажем, тому тут Ви можете дати волю своїй фантазії і не обмежуватися звичними для нас образами, які ми щодня бачимо на екрані телевізора. Гра починається з вибору зачіски. Варто сказати, що зачіски нашої юної моделі відрізняються надзвичайною красою – Ви можете зробити свій вибір як серед запаморочливих укладок з відносно невеликою довжиною волосся, так і серед розпущеного волосся, перетворюються в неймовірний шлейф, затьмарює собою все навколо. В залежності від побажань, Ви також можете підібрати різні кольори волосся і їх часткової забарвлення. Пам'ятайте про те, що ми знаходимося в казці, і зовсім не обов'язково вибирати звичайні природні кольори реального світу.

Далі гра Клео занурює нас у величезний вибір одягу. В гардероби юної модниці ми можемо знайти все, що душа забажає – від футболок і блуз до корсетів і розкішних суконь, переважаючих своєю красою все, що Ви бачили раніше. Крім того, для Лагуни Блу можна підібрати різні спідниці, а також панчохи і колготки, які будуть ідеально поєднуватися з прекрасним вбранням нашої фотомоделі. Окремо варто згадати доступні в грі прикраси та аксесуари. Для нашої дівчини можна вибрати оригінальні сережки, браслети і кулон, а також завершити створення образу неповторним елементом – напівпрозорої вуаллю, яка буде додавати йому таємничості і екстравагантності. Крім того, дівчинці з підводного країни можна дати невеликий акваріум з улюбленим вихованцем – милою рожевої рибкою.


Коли Ви завершите всі приготування, залишиться лише підібрати необхідний відтінок тонального крему, за допомогою якого можна буде зробити героїню гри Клео де Ніл неповторно красивою і чарівною. Вам будуть доступні не тільки звичайні кольору, але також ніжно-блакитний і фіолетовий, властиві для мешканців підводного країни. Отже, всі приготування до фотосесії закінчені, і дівчина виходить в зал, виблискуючи своїми незвичайними прикрасами, і виробляючи незабутнє враження на всіх оточуючих своїм вбранням та зачіскою. Наша робота закінчена, і тепер Ви знаєте, як бути модельєром і візажистом в світі казки і фантазії.


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"