Модниця Дракулаура

Описання ігри Модниця Дракулаура: Модниця Дракулаура
Для кожної маленької дівчинки лялька – кращий друг. Для дівчаток не може бути багато ляльок. Кожна лялечка індивідуальна і особлива. Особливою популярністю на сьогоднішній день користуються знамениті іграшки Монстер Хай – про них чули. Серії таких лялечок дуже різноманітні і представляють потенційним покупцям іграшки - дочки різноманітних міфічних персонажів – Дракули, Франкенштейна, Йєті і багатьох інших. На тему даної серії є велика кількість самих різноманітних додатків, одним з яких є онлайн гра Модниця Дракулаура. Такі програми не поступаються в популярності оригінальним персонажів відомої лялькової серії.

У цій грі мова піде про найзнаменитішого персонажа Монстер Хай – Дракулауре. Тепер варто трохи розповісти про героїні гри. Вона є дочкою самого знаменитого Дракули. Їй 1600 років, хоча виглядає вона дуже молодо. До всього іншого, вона є вегетаріанкою, і більш того, вигляд крові її не просто бентежить, а змушує падати в непритомність. Так що з упевненістю можна сказати, героїня гри – найбезпечніший вампір в світі. За своїм характером, вона дуже дружелюбна, добра і товариська. Вона любить веселитися і багато розмовляти. Є у головного персонажа найкраща подруга, яку звуть Френкі Штейн. Саме вона допомогла освоїтися в новому колективі нової школи. Проте дівчина досить таки розсіяна і з-за цього часто потрапляє в неприємні ситуації. Проживає героїня гри зі своїм батьком в похмурому будинку, він схожий на особняк із старовинних фільмів жахів. Також у дівчинки є улюблений вихованець, який невідступно наступний за господинею. Це летюча миша, яка має досить таки помітним ім'ям – Граф Чудовий.


Суть гри полягає в тому, що гравцям належить підготувати Дракулауру до майбутньої вечірці. Під цим мається на увазі, що їй потрібно виконати макіяж, підібрати зачіску, вибрати одяг, аксесуари та інше. До всього в грі необхідно підходити з толком – правильно підбирати одяг, щоб вона поєднувалася з іншим стилем. Завершивши роботу, гравці зможуть помилуватися на свою творчість і оцінити Дракулауру по достоїнству – напевно вона буде найкрасивішою на вечірці, адже для неї це більш ніж важливо. Якщо робота сподобалася, то зображення дівчини в грі можна зберегти, щоб потім похвалитися своїм шедевром перед друзями – напевно вони прийдуть у захват! Якщо щось не вийшло, то можна почати безкоштовну онлайн гру Модниці Дракулауры заново.


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"