Сестри Ганна і Ельза

Описання ігри Сестри Ганна і Ельза: Сестри Ганна і Ельза
Любителі ігор про Холодне Серце будуть раді тому, що сьогоднішня гра називається - Сестри Анна та Ельза. Як вам відомо, популярний серіал оповідає про унікальних відносинах в цій зоряній сім'ї. Незважаючи на те, що всі персонажі є виключною фантазією автора, вони часто починають жити своїм власним життям. В історії ми знаходимо масу таких прикладів, тому ігри Холодне Серце не феномен, в цьому сенсі. Отже, прямо на заставці ви побачите двох чарівних красунь. Вони стоять на вершині крижаної гори, і звуть їх дуже просто - Сестри Анна та Ельза.

Їх по-справжньому пов'язують родинні узи але, крім цього, вони надзвичайно дружні між собою. Буквально через кілька хвилин вам доведеться наряджати обох маляток. Взагалі-то, треба сказати, безкоштовні ігри для дівчаток – одевалки, надзвичайно затребувані у сучасних дітей. Це пов'язано, швидше за все, з тим, що по телевізору постійно показують гучний серіал з цими ж самими героями.


Безумовно, гравцеві буде приємно усвідомити зв'язок з найпопулярнішими фігурами з фільму. Якщо ви вже зрозуміли, що від вас вимагають ігри одягалки, - тоді прямо зараз приступайте до проходження першого рівня. З лівого боку, як це вже заведено традицією, розміщена панель управління з предметами гардероба та прикраси. Після завершення місії, порадійте результатами гри - Сестри Анна та Ельза. Приємного відпочинку!


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"