Кекси Пінкі Пай

Описання ігри Кекси Пінкі Пай: Кекси Пінкі Пай
Всім ласкаво просимо на сайт – ігри для дівчаток! Сьогодні ми публікуємо гру, яка називається - кекси Пінкі Пай. Це справжня знахідка для всіх, хто є справжнім поціновувачем не тільки кулінарного мистецтва, але і взагалі, їжі, як такої. Безумовно, кожна людина може сказати, ніби він дійсно любить їжу. Але це потрібно продемонструвати в процесі гри дружба це чудо. У нашому конкретному випадку, мова буде йти про дивовижні пригоди, здатних пробудити живий інтерес в будь-якому, навіть самому безпристрасному відвідувачі нашого чудового порталу.

Але давайте спробуємо разом, не кваплячись і не роблячи поспішних висновків, як це модно у сучасному світі, розібратися з сюжетом гри - кекси Пінкі Пай. На заставці ви побачите красиву дівчинку, моргающую широко відкритими очима. У неї зовсім дивний вигляд, так як шевелюра на голові має яскраво рожевий колір, а хвіст смішно відкопилив в бік.


Посеред екрану гордо розташовані шість різнокольорових кексів, прикрашених різними ягодами, зібраними в лісі. Тут можна зустріти і полуницю з яблуками, і вишню зі смородиною, і навіть малину з чорницею. Одним словом, автор і творець даного додатка, видно, багато потрудився, щоб, у кінцевому рахунку, кекси Пінкі Пай стали улюбленим заняттям багатьох дівчаток!


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"