Доглядаємо за малятком

Описання ігри Доглядаємо за малятком: Доглядаємо за малятком
Що може бути чарівніше за милий ніжних маминих ручок, і дитина засинає на них тихо і безтурботно після того, як почує чергову цікаву казкову історію. У нашому додатку творці запропонували крихтам прикрасити дитячу спальню головної героїні ігри про догляд за малям. Для зручного просування в грі діткам представлені кружечки внизу екрана, на них намальовані предмети, вкладені в ці татуся. Гравцям слід натискати лівою клавішею мишки і гортати найменування, вибираючи за кольором і формі, щоб вони поєднувалися з навколишнім інтер'єром і створити більш затишний варіант житла для крихти. У грі звучить музичний супровід на всьому протязі процесу, при бажанні яке можна вимкнути, але разом з ним так приємно створювати належні умови для затишної кімнати.

Приступаючи до проходження ігри для дівчаток онлайн, крихти побачили зворушливу і барвисту картину, де матуся укладає кохану донечку в ліжечко відпочивати на ніч. По черзі натискаючи кожен символ, дівчатка зможуть поміняти забарвлення і дизайн ліжечка, визначилися на рожевому тоні. Потім, щоб дитині було комфортно спати, вибирають дівчинки в грі м'які подушки під колір покривала ліжечка. Це всього лише початок. Просуваючись у грі, крихтах дана можливість змінити дизайн і забарвлення фіранок, і милі леді не упустили цей випадок і повісили прозорі шифонові салатового кольору гардини. І це ще тільки півсправи. Потім натискаючи символ, витягаємо красиву іграшку, так як дітки люблять засипати в обнімку з коханою лялечкою. Тут також є вибір пейзажів за віконцем, який можна змінювати, натискаючи клавіші. Дітям часто сняться захмарні дали, ніби вони літають на хмарах, а приземляються, лише до ранку, коли настає світанок і вже треба прокидатися і відкривати свої чудові очі. І це ще не кінець.


Переходячи на наступний етап, малятка в грі можуть поміняти малюнок і відтінок шпалер на стіні. І знову обирають спокійний тон, який сповільнює свій біг після того, як мила крихта заснула міцним сном. Завершальним значком є зміна абажура над ліжечком. Учасниці жахливі выдумщицы і неймовірні стилістки. Вони можуть підбирати всі деталі, щоб кожна поєднувалася з іншим інтер'єром. Гра, де ми доглядаємо за малятком, дуже захоплююча, тому що дитини у віртуальному виконанні експериментують і чудову кімнатку для малюків у реальному бутті, маючи досвід і навички, прикрашають сучасним стилем і створюють для самих маленьких і улюблених діточок рай на землі.


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"