Лікарня ігри онлайн.


Ігри про лікарню досить популярні серед дівчаток. Правда, зазвичай пацієнтами юного доктора стають іграшки, яких оточують турботою і увагою. Звичайно, з часом, такі ігри набридають, адже вони досить одноманітні, а справжні іграшки ніяк не дають побачити результати такого лікування. Тим часом, лікарня ігри, в які можна безкоштовно пограти онлайн, дають можливість гравцям відчути себе в ролі справжнього лікаря з безліччю пацієнтів і кожному з них необхідно надати увагу, призначити лікування і стежити за тим, щоб вони вчасно приймали ліки. Такі ігри для дівчаток дадуть можливість відчути себе в ролі справжнього лікаря, наприклад, лікарні для тварин, де хворих необхідно укласти в ліжко, послухати, виписати рецепт і напоїти ліками. Причому, у гравця не буде ні хвилини вільного часу, адже черга з нових пацієнтів постійно зростає і щоб вилікувати їх, необхідно виписати пацієнтів, які вже одужали, а також перестелити постіль, щоб розмістити нових пацієнтів.

Проведіть інтенсивні хірургічні операції, зробіть томограму і станьте віртуальним лікарем! Наші Ігри Лікарня прекрасно підходять для медичних ентузіастів, любителів докторів і будь-яких інших гравців. У нас є пригоди на будь-який смак і вік! Гравцям молодше сподобаються ігри про пологовий будинок, де можна доглядати за новонародженим. Гравці старше будуть в захваті від реалістичних, більш складних лікарських пригод. У цих іграх, можна виконувати справжні операції, слідуючи інструкціям.

Вдягніть медсестру, вирівняйте зламані кістки, і допоможіть пацієнтам прямо сьогодні! Наша колекція непроста, цікава! Можна пограти у традиційні ігри на зразок "Операції" або переміститися знову в 21-е століття і весело провести час з милою медсестрою! Одягніть співробітників невідкладної допомоги, подбайте про пацієнтів і врятуйте життя. Якщо ви любитель важких ігор, спробуйте наші ігри про хірургії, в яких буде потрібно володіння мужністю і холоднокровністю, а також багато іншого! Зашийте рани пацієнтів, проведіть комп'ютерну томографію і станьте загальним героєм. Наша лікарняна колекції перетворить вас з лікаря-аматора у нейрохірурга за лічені хвилини!

Грати в ігри лікарня онлайн.