Макіяж ігри онлайн.


В іграх для дівчаток категорії "Робимо макіяж" ми постаралися зібрати тільки найкращі пропозиції від розробників. У більшості іграшок цього розділу ти зможеш зробити зачіску і макіяж одній або декільком моделям, підібрати прикраси і аксесуари (окуляри, капелюшки, шпильки). Знайдуться тут і ігри з оцінкою результату - коли тобі пропонується виконати якесь завдання, наприклад, підібрати тіні і помаду одного тону на час. Також у цьому розділі можна знайти іграшки, в яких можна робити манікюр і педикюр.

У категорії міні ігор під назвою «Макіяж», безсумнівно, потраплять лише найкращі ігри для дівчаток. Хлопчакам, безумовно тут робити нічого, якщо тільки він не початківець-стиліст. Макіяж це не тільки правильне нанесення декоративної косметики, це ще й чудовий спосіб приховати недоліки і вади на обличчі або шкірі. Так що в цій справі потрібні завзяття, знання і толк. У цих міні іграх вам належить не просто використовувати тіні для повік і рум'яна, в деяких іграх все почнеться з нуля.

А це означає, що перед використанням косметики ви зможете зайнятися підготовкою особи до роботи - нанесення різних масок, огірочків, глини і скрабів. Після цих спа-процедур, приступайте до вирівнювання тону обличчя за допомогою тонального крему, матуючої пудри або інших косметичних засобів. Потім вже приступайте до самого улюбленого заняття - накладення тіней і помади. Ну а в самому кінці можна підкреслити свій результат приміркою якихось аксесуарів або прикрас, сережки, браслетики, бусики, капелюшки і багато іншого на ваш вибір.

Грати в ігри макіяж онлайн.