Літній манікюр нігтів

Описання ігри Літній манікюр нігтів: Літній манікюр нігтів
Звичайно, літній манікюр нігтів здасться вам неймовірно цікавою річчю! Адже саме тут нам надається повна свобода дій. Ми маємо на увазі догляд за своїми нігтями. Якщо в реальному житті батьки не завжди дозволяють нам здійснити ту чи іншу мрію, то віртуальні програми можуть надати нам суттєву допомогу. Але не всі ігри для дівчаток здатні адекватно реагувати на запити відвідувачів. Справа в тому, що дуже багато діток люблять займатися несерйозними розвагами, а мами і тата хочуть привчити свою дитину до праці.

Але давайте повернемося до безпосереднім завданням у даній іграшці. Зверніть увагу, що на екрані розташовано дві руки. Це не просто звичайні кінцівки, але справжні, чарівні, жіночі кисті рук. Їх акуратності позаздрила б навіть професійна стилістка! Але літній манікюр для нігтів, повинні зробити особисто ми. Тобто, в майбутньому, коли результати роботи відображаються на екрані, ми всім зможемо довести, що в унікальне творче твір ми внесли скромний внесок!


У верхній частині ігрового віконця є палітра з різними фарбами. Уявіть, що це тюбики з лаком. Вибирайте найбільш симпатичну вам баночку, і наносите вміст, пензликом, на маленькі нігтики. До речі, крім безпосередньої лакування ви зможете прикрасити свої руки різними дорогоцінними речами. Все це ви побачите прямо перед собою. Нехай літній манікюр нігтів, стане справжнім задоволенням для кожної дівчини!


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"