Манікюр: Зламані нігті

Описання ігри Манікюр: Зламані нігті: Манікюр: Зламані нігті
Перебуваючи вдома тривалий час, любителям ігри для дівчаток не завжди можна знайти заняття, яке буде дійсно подобається і не пригнічувати. У кожного з нас є захоплення, приносять нам задоволення, і для когось це онлайн гра Зламані Нігті. Давайте поговоримо про це досить нову розвагу, міцно ввійшло в наш світ. Зараз люди біжать за дисками з іграми в магазини, комп'ютери набувають неймовірної потужності, джойстики та інші пульти управління для того щоб насолодитися проходженням якоїсь місії. Хтось може сказати, що це просто трата часу, адже хтось підтримає таких людей, як наприклад, ми. Дійсно, ми вважаємо, що деякі ігри про манікюр не роблять нас агресивними, а навпаки, розвивають у нас логіку, мислення, творчу жилку. Зараз ми з вами спробуємо зіграти в одну гру, де потрібно швидко і вміло виконувати завдання, так би мовити розвиваємо увагу, концентрацію і швидкість виконання завдання.

Відразу скажемо, що це далеко не просто, як може здатися на перший погляд, так як гра багаторівнева і доведеться працювати дійсно над кожним етапом, тому будьте готові до справжнього випробування, але досить приємний. Отже, почнемо з теми, ігри для дівчат і персонажа, який виконує головну роль. Ця чарівна дівчина, що з'являється відразу на екрані після запуску, зветься Тетяною. Вона шалено любить салони краси та проводить у них купу часу: справа в тому, що вона відома телеведуча, зірка ефіру і їй просто необхідно виглядати ідеально. Зараз вона знову вирушає на процедури, але тепер їх виконувати будете ви робити манікюр, макіяж, зачіску і підбирати вбрання – ось, що вам потрібно зробити в грі. Тут потрібно саме швидкість реакції, так як всі дії будуть вказані стрілочкою і учаснику слід лише швидко клацати по зазначених місцях.


Дуже важливо виконувати вимоги відповідно до рекомендації, тобто, якщо потрібно водити мишку, наприклад, для зняття лаку з нігтів, з боку в бік, то вам доведеться ворушити її саме в тому напрямку, яке показано на екрані. Також потрібно сказати про спосіб управління: вам знадобитися тільки вміле використання курсора мишки, так і її самої. Це найпростіший спосіб з нині існуючих, так що цей факт вас повинен тільки порадувати. У результаті всієї гри для дівчаток про Зламані Нігті ви створите красиву дівчинку, готову до нового ефіру, передачі, зйомок. Проявіть себе в грі Манікюр, як справжній професіонал, створивши дійсно ідеальний зовнішній вигляд до самих кінчиків нігтів.


Допоможи будь ласка нам, додай цю статтю собі у соціальні мережі
Рекомендуємо пограти
Додати коментар
Ваше ім'я:  

Перевірка чи Ви людина: --> Напишіть нижче слово "ігри"